ChatGPT навчився здійснювати Lightning-платежі

ChatGPT навчився здійснювати Lightning-платежі

Чат-бот може писати спеціалізовані біткоїн-запити різними мовами програмування.

Чат-бот на основі штучного інтелекту ChatGPT може успішно здійснювати біткоїн-платежі через Lighting Network. На це звернув увагу Documenting Bitcoin.

Зокрема ChatGPT впорався із використанням популярного Lightning-протоколу LND. Штучний інтелект зумів коректно ретранслювати API-запити відповідно до бажання користувача.

Щобільше, ChatGPT вміє вдало використовувати різні мови програмування, щоб досягти бажаного результату щодо відправлення біткоїн-платежів. Так, спочатку все було реалізовано за допомогою мови програмування Go, а потім переписано на Rust.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що таке LND

LND розшифровується як «Ligthning Network Daemon». Це одна з найпопулярніших реалізацій протоколу Lightning Network, протоколу другого рівня Біткоїна. Його мета – забезпечити миттєві мікроплатежі у великих обсягах між учасниками.

LND розроблений переважно мовою програмування Go і відомий своєю надійністю, продуктивністю та зручними для розробників функціями. Він дозволяє користувачам налаштовувати ноди Lightning Network, створювати платіжні канали та маршрутизувати платежі через мережу.

Lightning для розробників ШІ

У липні 2023 року компанія Lightning Labs представила новий набір інструментів для розробників штучного інтелекту, що дозволяють відправляти та отримувати BTC. Представлені інструменти розраховані на чат-боти, такі як ChatGPT від OpenAI, які зможуть взаємодіяти з мережею Біткоїна.

Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Серед усіх поданих декларацій на частку співробітників поліції та прокуратури припадає понад 22%. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
MicroStrategy придбала ще 3000 BTC MicroStrategy придбала ще 3000 BTC Усього компанії вдалося накопичити 193 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу Одним із факторів ризику стала триваюча світова криза, пов'язана з виробництвом і доставкою чипів для «асіків». Володимир Гришенко 26 лютого 2024