Розсилка для Біткоїн-розробників «переїжджає» до Google

Розсилка для Біткоїн-розробників «переїжджає» до Google

Модератори були змушені шукати новий сервіс, після того як Linux повністю відмовилася від розсилок.

З 9 лютого розсилка для Біткоїн-розробників bitcoin-dev переходить до Google Groups. Про це повідомили модератори розсилки Рубен Сомсен, Браян Бішоп та Воррен Тогамі.

«Список розсилки bitcoin-dev перейшов з Linux Foundation в Google Groups», – уточнив Бішоп.

Передплатників існуючого списку розсилки просять діяти негайно, оскільки листи до старого списку більше не прийматимуться з лютого 2024 року.

«Якщо ви пропустили запрошення і хочете підписатися вручну, то маєте два варіанти. Ви можете надіслати листа за адресою [email protected], а потім надіслати відповідь на автоматичний лист, який отримаєте (перевірте папку зі спамом). Крім того, ви можете підписатися через онлайн-інтерфейс на сайті https://groups.google.com/g/bitcoindev, використовуючи обліковий запис Google», – йдеться у повідомленні.

Також наголошується, що міграція забезпечує збереження та доступність архівного вмісту списку розсилки, резервні копії залишаються доступними зовні, можна переглянути старий список розсилки. Важливо, що модератори «використовують Google лише як канал передачі інформації».

Як Біткоїн-розробники комунікують між собою

Біткоїн-розробники спілкуються між собою через різні канали, серед яких онлайн-форуми, такі як BitcoinTalk та Reddit, а також через спеціалізовані платформи для розробників на кшталт GitHub, де вони можуть ділитися кодом, обговорювати поліпшення та відстежувати помилки. Важливу роль у координації їхніх зусиль відіграють також розсилки, наприклад, Bitcoin Devs Mailing List, і чат-групи у таких месенджерах, як Slack та Telegram. Ці канали комунікації дозволяють розробникам обмінюватися ідеями, розробляти та обговорювати пропозиції щодо покращення протоколу (BIPs – Bitcoin Improvement Proposals), а також координувати тестування нових функцій та оновлень.

На додаток до онлайн-взаємодій регулярно проводяться зустрічі та конференції, на яких розробники можуть особисто обговорити поточні проєкти та стратегії розвитку Біткоїна, обмінятися досвідом та зміцнити співпрацю в межах спільноти.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що сталося з попередньою розсилкою

Некомерційна організація Linux Foundation вела розсилку bitcoin-dev з 2011 року, а списки електронної пошти bitcoin-dev-moderation та Bitcoin-core-dev-moderation – з 2015 року. Однак Linux попереджала, що згодом повністю відмовиться від розсилок. Тепер, схоже, вона вирішила виконати це, пообіцявши припинити підтримку bitcoin-dev.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024