Біткоїн-розробники можуть залишитися без розсилки Bitcoin-dev

Біткоїн-розробники можуть залишитися без розсилки Bitcoin-dev

Організація Linux Foundation вела цю розсилку, яка використовується для координації роботи над Bitcoin Core, електронною поштою з 2011 року.

Біткоїн-розробники вже до січня 2024 року можуть залишитись без розсилки електронної пошти Bitcoin-dev – найважливішого каналу зв'язку, призначеного для координації роботи над Bitcoin Core. Про це повідомив один із модераторів Bitcoin-Dev Браян Бішоп.

«Користувачі можуть перейти на форуми або інші сайти, або на приватне спілкування віч-на-віч», – написав Бішоп.

Некомерційна організація Linux Foundation вела розсилку Bitcoin-Dev з 2011 року, а списки електронної пошти Bitcoin-dev-moderation та Bitcoin-core-dev-moderation – з 2015 року. Однак Linux попереджала, що згодом повністю відмовиться від розсилок. Тепер, схоже, вона вирішила виконати це, пообіцявши припинити підтримку Bitcoin-dev.

Одним з альтернативних хостингів розсилок Бішоп назвав Google Groups. Він також згадав про платний сервіс Groups.io. Обидва сервіси пропонують можливість масового розсилання листів за списком. Однак він також визнав, що обидва сервіси піддаються цензурі.

Члени Bitcoin-dev висловили стурбованість тим, що Google явно не полюбляє конкуренції, про що свідчать періодичні судові позови, які звинувачують Google у монополістичній поведінці. Компанія може блокувати адреси електронної пошти, що не належать Google, і вимагати від передплатників розсилок реєструвати обліковий запис Gmail для доступу до списку. Google також може відключити Bitcoin-dev або взагалі припинити роботу Google Groups.

Що потрібно знати про Bitcoin Core

Bitcoin Core є основним програмним клієнтом мережі Біткоїна, який використовується для підтримки блокчейну, проведення транзакцій та керування особистими ключами.

Це відкрите програмне забезпечення, розроблене спільнотою, забезпечує високий рівень безпеки та конфіденційності, а також є референтною реалізацією, з якою порівнюються решта версій програмного забезпечення. Клієнт підтримує повну вузлову функціональність, це означає, що кожен користувач, який його встановив, допомагає підтримувати розподілену мережу, завантажуючи та зберігаючи повну копію блокчейна і підтверджуючи транзакції.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Підтримка розробників Bitcoin Core

Різні некомерційні організації, такі як OpenSats та Human Rights Foundation (HRF), фінансово підтримують розробників Bitcoin Core. Востаннє HRF розподілив 15 грантів серед освітніх проєктів, розробників Bitcoin Core, DLC та Lightning.

Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Компанія зізналася, що слідкує за діями засновника MicroStrategy Майкла Сейлора. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Компанія спромоглася вийти на IPO і тепер торгується на фондовій біржі Абу-Дабі. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Мета Noones – підключити Глобальний Південь до світових фінансових систем за допомогою технології пірингових переказів. Володимир Гришенко 05 грудня 2023