Для протоколу Cashu випустили новий гаманець

Для протоколу Cashu випустили новий гаманець

Гаманець Macadamia випустили на базі iOS і зараз він перебуває на стадії бета-тестування.

Розробники відкритого протоколу електронних грошей Cashu презентували новий гаманець Macadamia на базі операційної системи iOS. Про це вони написали 8 лютого на своїй сторінці у соціальній мережі X.

Подробиць про новий гаманець небагато. Відомо, що поки він перебуває у бета-версії, розроблений для платформи iOS. Користувачі вже оцінили інтерфейс гаманця, відзначивши його простоту.

Для конфіденційності користувачів Cashu використовується Chaumian Ecash.

Що таке Chaumian Ecash

Chaumian Ecash є формою електронних грошей, що забезпечує анонімність платежів. Головна ідея полягає в тому, що користувачі можуть здійснювати транзакції без можливості відстежування їхньої особи, що досягається за рахунок використання криптографічних протоколів для приховування ідентифікаторів учасників транзакції. Цей принцип ліг в основу Біткоїна, хоча Біткоїн надає псевдонімність, а не повну конфіденційність, як у Chaumian Ecash.

Застосування Chaumian Ecash у цифрових платіжних системах наголошує на важливості конфіденційності та анонімності в епоху цифрової економіки, надаючи користувачам потужний інструмент для захисту їхньої фінансової приватності.

Чи є Біткоїн анонімним?
Чи є Біткоїн анонімним?
Біткоїн не є повністю анонімним. Насправді він псевдоанонімний, тому що кожен ко...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Chaumian Ecash та Fedimint

Як відомо, технологія Chaumian Ecash використовується протоколом Fedimint для децентралізації зберігання біткоїнів. У травні минулого року розробник фінансових та інформаційних технологій Fedi, Inc. залучив $17 млн, які він планував спрямувати на масштабування протоколу Fedimint.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Ралі біткоїна, MicroStrategy поповнює запаси BTC, гіганти з Волл-стріт зацікавилися біткоїн-ETF, Сноуден розповів про таємну купівлю урядом BTC, в Україні біткоїнам віддають перевагу правоохоронці, влада США перемістила BTC на $1 млрд, Hut 8 розширює бізнес у Техасі. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна На думку аналітиків, така ситуація може бути пов'язана з майбутнім халвінгом. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Інвестори вивели із фонду GBTC майже $600 млн, що безпосередньо вплинуло на ринок. Володимир Гришенко 01 березня 2024