Біткоїн-стартап Fedi залучив $17 млн інвестицій

Біткоїн-стартап Fedi залучив $17 млн інвестицій

Залучені кошти компанія планує застосувати на масштабування протоколу Fedimint.

Американський розробник фінансових та інформаційних технологій Fedi, Inc. залучив $17 млн у рамках збору коштів раунду серії А, що проводиться Ego Death Capital. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Ці кошти підуть на масштабування протоколу Fedimint та розробку програми Fedi в рамках розширення цільової Біткоїн-аудиторії. Компанія вже наприкінці травня має намір запустити альфа-версію своєї операційної системи. Fedi прагне надати людям можливість взаємодіяти через «федерації», що складаються з друзів, членів сімей, сусідів, некомерційних організацій, соціальних клубів, підприємств, конференцій та інших форм спільноти, щоб контролювати свої гроші, дані, захищаючи при цьому конфіденційність користувачів. Із залученими коштами загальний обсяг фінансування становив $21,2 млн. CEO Fedi Обі Нвосу зазначив, що компанія тепер може обрати інвесторів, «цілком згодних з майбутнім, яке вони хочуть створити з Fedi».

«Fedi пропонує насправді децентралізований і федеративний спосіб не лише зберігати біткоїни, а й повернути собі контроль над усім, що має значення у вашому цифровому житті. Важко переоцінити те, що робить можливим це поєднання технологій. І хоча я очікую, що Fedi буде в авангарді, я не менш схвильований тим, що люди збираються створити. Це дійсно те, що може принести користь і забезпечити світле майбутнє для мільярдів людей», – сказав співзасновник Ego Death Capital та провідний інвестор цієї серії Джефф Бут.

Що таке Fedimint і як він працює

Fedimint – це протокол з відкритим вихідним кодом, який використовує точки мінта Chaumian Ecash для децентралізації зберігання біткоїнів та масштабування мережі. Програма Fedi спрощує роботу з цим інструментарієм.

В основі протоколу лежить принцип мультипідпису. Користувач передає право на доступ до цифрових активів довіреним особам, наприклад, близьким.

Цільова аудиторія проєкту – країни із низьким рівнем доходу. У компанії зазначили, що розраховують на високий рівень попиту, оскільки такі гіганти, як Ledger, ColdCard та Trezor, тут не працюють.

Як не втратити ваші біткоїни
Як не втратити ваші біткоїни
Біткоїн-індустрія може бути небезпечною для недосвідчених користувачів. Розберем...
Ігор Королишин 25 листопада 2022

Активність інвесторів

Інвестори зараз активно вкладають гроші в різні Біткоїн-компанії. Зокрема, компанія Blockstream, яка спеціалізується на інфраструктурі для Біткоїна, залучила $125 млн шляхом випуску облігацій, що конвертуються, і забезпеченої позики.

Фінансування надали низка інвесторів, серед яких Kingsway Capital та Fulgur Ventures. Залучені кошти Blockstream пустить на розширення своїх потужностей з видобутку біткоїнів.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024