Blockstream залучила $125 млн для розширення майнінгових послуг

Blockstream залучила $125 млн для розширення майнінгових послуг

Компанія планує витратити отримані кошти на розширення своїх інституційних послуг.

Компанія Blockstream, що спеціалізується на інфраструктурі для Біткоїна, залучила $125 млн шляхом випуску облігацій, що конвертуються, і забезпеченої позики для розширення своїх інституційних послуг, пов'язаних з майнінгом. Про це вона повідомила у пресрелізі.

Фінансування надали компанії Kingsway Capital, Fulgur Ventures та інші інвестори. Blockstream використовуватиме залучений капітал для розширення своїх потужностей з видобутку біткоїнів.

«Ми хочемо задовольнити високий попит на послуги інституційного хостингу, який залишається високим через загальногалузевий дефіцит потужностей», – йдеться у повідомленні.

Компанія також планує збільшити доступність своїх рішень для видобутку біткоїнів із відновлюваних джерел енергії та продовжить розробку власного BTC-майнера «інституційного рівня».

Президент і фінансовий директор Blockstream Ерік Свенсон додав, що компанія зосереджена на зниженні ризику для корпоративних користувачів.

«Зелена» ініціатива Blockstream

Влітку 2021 року компанія Blockstream та платіжний сервіс Square домовилися про створення центру з видобутку біткоїнів на сонячній енергії.

Його збиралися встановити на одному з майнінгових майданчиків Blockstream у межах програми Square з переведення Біткоїна на чисту енергію. Square збиралася інвестувати $5 млн у нове підприємство, а Blockstream – надати інфраструктуру та взяти на себе управлінську функцію.

Чи варто майнити біткоїн
Чи варто майнити біткоїн
Перший квартал 2021 року був ідеальним часом для майнерів біткоїна, але на зміну...
Ілля Гольдберг 30 листопада 2022

Майнінг на атомній енергії

Компанія Cumulus Data закінчила будівництво першого корпусу майнінгового центру в Пенсільванії (США), який використовуватиме винятково ядерну енергію. Видобуток біткоїнів планують розпочати вже у першому кварталі 2023 року.

Майнінговий комплекс займатиме площу 1200 акрів (486 га) та стане першим центром такого типу в США. Крім майнінгу біткоїнів, він також займатиметься хмарними обчисленнями.

Біржа Gemini залишає Нідерланди Біржа Gemini залишає Нідерланди Торгова платформа не змогла виконати вимоги місцевих регуляторів. Володимир Гришенко 02 жовтня 2023
Автомобілі Honda тепер можна купити за BTC Автомобілі Honda тепер можна купити за BTC Послуга поки що доступна лише жителям США, але згодом перелік країн планують розширити. Володимир Гришенко 02 жовтня 2023
Заарештовано співзасновника фонду Three Arrows Capital Заарештовано співзасновника фонду Three Arrows Capital Су Чжу затримали в аеропорту Сінгапуру під час спроби виїхати з країни. Володимир Гришенко 02 жовтня 2023