Маркетплейс SatsCrap запустив біткоїн-аукціон на базі ШІ

Маркетплейс SatsCrap запустив біткоїн-аукціон на базі ШІ

Торговельна платформа дозволяє користувачам оперативно продавати товари за сатоші.

Маркетплейс SatsCrap запустив біткоїн-аукціон на основі штучного інтелекту, що спрощує процес продажу товарів за сатоші. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

«Біткоїн змінює ціни у світі. Ми створюємо можливість для людей обмінювати мотлох, який згодом втратить свою цінність, на біткоїни, тверді гроші майбутнього», – заявив представник материнської компанії Scarce City Кріс Трамаунт.

Продавці на SatsCrap мають внести невелику суму в біткоїнах як заставу, що забезпечує підзвітність і полегшує роботу. Використовуючи технологію штучного інтелекту, платформа автоматично пропонує назви й описи аукціонів на основі завантажених фотографій товарів, дозволяючи користувачам створювати оголошення за 60 секунд.

Згідно з релізом, SatsCrap пропонує предмети повсякденного попиту та колекціонування, надаючи покупцям різні варіанти оплати як за допомогою біткоїнів, так і через Lightning Network, а також фіатні альтернативи, такі як кредитні картки, Afterpay та Cash App Pay.

Завдяки великому досвіду Scarce City щодо полегшення транзакцій з біткоїнами, SatsCrap прагне допомогти переосмислити майбутнє онлайн-продажів за допомогою біткоїна. Компанія також заявила, що на честь запуску SatsCrap відмовляється від плати за розміщення оголошень протягом лютого.

Що таке SatsCrap

Компанія Scarce City створила у листопаді 2022 року торговельний майданчик SatsCrap. На ньому можна розміщувати що-небудь і продавати за біткоїни. Для цього потрібно мати лише пристрій, підключений до інтернету. Використання BTC дозволяє зберегти конфіденційність користувачів, маркетплейс не використовує KYC і не збирає дані користувачів. SatsCrap не використовує логіни, банківські рахунки або процес реєстрації.

В основі SatsCrap лежить ідея використання сатоші, найменшої одиниці біткоїна, що робить платформу доступною для широкого кола користувачів.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Аукціон та Ordinals

Зазначимо, що останнім часом аукціони активно використовують для продажу записів Ordinals. Зокрема, нещодавно на Sotheby's за $254 000 було продано цифрове зображення Genesis Cat.

Зображення було представлене в межах розпродажу Ordinals Curated Sale, що складається з 19 лотів від 11 різних художників, які сумарно було продано за $1,1 млн.

Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Серед усіх поданих декларацій на частку співробітників поліції та прокуратури припадає понад 22%. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
MicroStrategy придбала ще 3000 BTC MicroStrategy придбала ще 3000 BTC Усього компанії вдалося накопичити 193 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу Одним із факторів ризику стала триваюча світова криза, пов'язана з виробництвом і доставкою чипів для «асіків». Володимир Гришенко 26 лютого 2024