У блокчейні з'явилися сотні таємничих записів Ordinals

У блокчейні з'явилися сотні таємничих записів Ordinals

Невідомий користувач витратив $64 000 для додання зашифрованої інформації у блокчейн Біткоїна.

Невідомий витратив понад 1 BTC (близько $64 000) для створення записів Ordinals обсягом 9 МБ. Про це повідомляє Cointelegraph.

Загалом було створено 332 записи Ordinals, які включали виключно бінарні дані. Експерти припускають, що користувач зашифрував якесь повідомлення чи інформацію таким чином. Залежно від алгоритмів шифрування, її може бути майже неможливо розшифрувати без відповідного ключа.

Наразі невідомо, чому біткоїнер обрав саме такий спосіб зберігання відповідних даних. ChatGPT не впорався із завданням декодування наведеної інформації, що включає англійські та грецькі букви, а також математичні символи.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що таке записи Ordinals

Протокол Ordinals був створений розробником Кейсі Родармором та запущений у січні 2023 року. Він дозволяє додавати до пронумеровних сатоші додаткову інформацію у вигляді картинок, текстових, відео- чи аудіофайлів.

У березні 2023 року на основі протоколу був запущений стандарт токенів BRC-20. Серед біткоїнерів існують протилежні думки щодо потенціалу використання записів Ordinals та їхнього впливу на екосистему Біткоїна.

Вибіркове блокування записів

Один із розробників протоколу Ordinals під ніком Rijndael представив скрипт, що дозволяє блокувати записи за бажанням операторів нод. Проте команда Taproot Wizards вважає, що більшість біткоїнерів не використовуватимуть цю опцію.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024