У блокчейні з'явилися сотні таємничих записів Ordinals

У блокчейні з'явилися сотні таємничих записів Ordinals

Невідомий користувач витратив $64 000 для додання зашифрованої інформації у блокчейн Біткоїна.

Невідомий витратив понад 1 BTC (близько $64 000) для створення записів Ordinals обсягом 9 МБ. Про це повідомляє Cointelegraph.

Загалом було створено 332 записи Ordinals, які включали виключно бінарні дані. Експерти припускають, що користувач зашифрував якесь повідомлення чи інформацію таким чином. Залежно від алгоритмів шифрування, її може бути майже неможливо розшифрувати без відповідного ключа.

Наразі невідомо, чому біткоїнер обрав саме такий спосіб зберігання відповідних даних. ChatGPT не впорався із завданням декодування наведеної інформації, що включає англійські та грецькі букви, а також математичні символи.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що таке записи Ordinals

Протокол Ordinals був створений розробником Кейсі Родармором та запущений у січні 2023 року. Він дозволяє додавати до пронумеровних сатоші додаткову інформацію у вигляді картинок, текстових, відео- чи аудіофайлів.

У березні 2023 року на основі протоколу був запущений стандарт токенів BRC-20. Серед біткоїнерів існують протилежні думки щодо потенціалу використання записів Ordinals та їхнього впливу на екосистему Біткоїна.

Вибіркове блокування записів

Один із розробників протоколу Ordinals під ніком Rijndael представив скрипт, що дозволяє блокувати записи за бажанням операторів нод. Проте команда Taproot Wizards вважає, що більшість біткоїнерів не використовуватимуть цю опцію.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Ралі біткоїна, MicroStrategy поповнює запаси BTC, гіганти з Волл-стріт зацікавилися біткоїн-ETF, Сноуден розповів про таємну купівлю урядом BTC, в Україні біткоїнам віддають перевагу правоохоронці, влада США перемістила BTC на $1 млрд, Hut 8 розширює бізнес у Техасі. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна На думку аналітиків, така ситуація може бути пов'язана з майбутнім халвінгом. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Інвестори вивели із фонду GBTC майже $600 млн, що безпосередньо вплинуло на ринок. Володимир Гришенко 01 березня 2024