Біткоїн все більше інтегрується з ШІ

Біткоїн все більше інтегрується з ШІ

Штучний інтелект допоможе спростувати розповсюджені міфи та визначить потенційні напрями розвитку індустрії.

Модель штучного інтелекту (ШІ) на основі Біткоїна Spirit of Satoshi представила перший звіт щодо інтеграції Біткоїна та ШІ. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Цей звіт відображує зусилля 280 учасників, зосереджених на вдосконаленні моделі Spirit of Satoshi та розширенні «Репозитарію Накамото», що вже включає більш ніж 33 000 цінних біткоїн-ресурсів.

Серед найважливіших моментів, що відзначаються у звіті – створення інструменту ШІ Lightning-Enabled-Crowdsourced LLM, який зібрав 40 000 відповідей і сформував велику базу даних, а також впровадження Code-Satoshi, новаторського пілотного проєкту з програмування Біткоїна.

Він спрямований на спрощення розробки Біткоїна і пов'язаних з ним мов програмування. Крім того, звіт проливає світло на інтеграцію протоколу L402 Lightning Network, наголошуючи на підвищенні конфіденційності та зменшенні ризиків у економічній діяльності за участю машин.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Спростування міфів

Крім того, звіт аналізує поширені хибні уявлення про ШІ, звертаючи увагу на занепокоєння щодо залежності від даних, побоювання заміни робочих місць і генеративного ШІ.

У звіті підкреслюється необхідність прозорих і різноманітних моделей ШІ, а також наголошується на спільних зусиллях у створенні мовної моделі Bitcoin Spirit of Satoshi, що відповідає перспективам розвитку Біткоїна.

Що таке Spirit of Satoshi

Spirit of Satoshi ­– це перша у світі модель ШІ, що орієнтована на Біткоїн. Вона має зробити революцію в розумінні та доступності знань про Біткоїн. За повідомленням розробників, ця велика мовна модель побудована на базових знаннях і цінностях Біткоїна. Її запровадження обумовлене потребою надати альтернативу узагальненим мовним моделям і зберегти колективний розум Біткоїн-спільноти.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Ралі біткоїна, MicroStrategy поповнює запаси BTC, гіганти з Волл-стріт зацікавилися біткоїн-ETF, Сноуден розповів про таємну купівлю урядом BTC, в Україні біткоїнам віддають перевагу правоохоронці, влада США перемістила BTC на $1 млрд, Hut 8 розширює бізнес у Техасі. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна На думку аналітиків, така ситуація може бути пов'язана з майбутнім халвінгом. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Інвестори вивели із фонду GBTC майже $600 млн, що безпосередньо вплинуло на ринок. Володимир Гришенко 01 березня 2024