Біткоїн все більше інтегрується з ШІ

Біткоїн все більше інтегрується з ШІ

Штучний інтелект допоможе спростувати розповсюджені міфи та визначить потенційні напрями розвитку індустрії.

Модель штучного інтелекту (ШІ) на основі Біткоїна Spirit of Satoshi представила перший звіт щодо інтеграції Біткоїна та ШІ. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Цей звіт відображує зусилля 280 учасників, зосереджених на вдосконаленні моделі Spirit of Satoshi та розширенні «Репозитарію Накамото», що вже включає більш ніж 33 000 цінних біткоїн-ресурсів.

Серед найважливіших моментів, що відзначаються у звіті – створення інструменту ШІ Lightning-Enabled-Crowdsourced LLM, який зібрав 40 000 відповідей і сформував велику базу даних, а також впровадження Code-Satoshi, новаторського пілотного проєкту з програмування Біткоїна.

Він спрямований на спрощення розробки Біткоїна і пов'язаних з ним мов програмування. Крім того, звіт проливає світло на інтеграцію протоколу L402 Lightning Network, наголошуючи на підвищенні конфіденційності та зменшенні ризиків у економічній діяльності за участю машин.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Спростування міфів

Крім того, звіт аналізує поширені хибні уявлення про ШІ, звертаючи увагу на занепокоєння щодо залежності від даних, побоювання заміни робочих місць і генеративного ШІ.

У звіті підкреслюється необхідність прозорих і різноманітних моделей ШІ, а також наголошується на спільних зусиллях у створенні мовної моделі Bitcoin Spirit of Satoshi, що відповідає перспективам розвитку Біткоїна.

Що таке Spirit of Satoshi

Spirit of Satoshi ­– це перша у світі модель ШІ, що орієнтована на Біткоїн. Вона має зробити революцію в розумінні та доступності знань про Біткоїн. За повідомленням розробників, ця велика мовна модель побудована на базових знаннях і цінностях Біткоїна. Її запровадження обумовлене потребою надати альтернативу узагальненим мовним моделям і зберегти колективний розум Біткоїн-спільноти.

Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд До Квон зміг досягти принципової угоди з американським регулятором. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Команда нинішнього президента США, ймовірно, хоче поповнити свій бюджет коштом Біткоїн-спонсорів. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Аналітики не виключають, що це може бути ознакою чергового бичачого ралі. Володимир Гришенко 13 червня 2024