Пул Ocean урізноманітнив функціонал

Пул Ocean урізноманітнив функціонал

Майнери отримали можливість обирати шаблони, що найбільше відповідають їхнім потребам.

Майнінговий пул Ocean представив оновлення програмного забезпечення, що дає можливість майнерам обирати один з трьох шаблонів блоків для майнінгу. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Мова йде про Ocean Knots, Bitcoin Core (після оновлення Ordisrespector) і шаблон за замовчуванням Bitcoin Core. Кожен шаблон поставляється з окремими фільтрами транзакцій і структурами комісій.

Ocean має на меті з часом перейти на протокол Stratum v2, що дозволить майнерам створювати бажані шаблони блоків під час використання пулу. Наразі Ocean встановив нульову комісію для шаблону Knots і Bitcoin Core з патчем Ordisrespector, у той час як для майнерів, які обирають шаблон Bitcoin Core за замовчуванням, стягується 2% плати за участь у пулі.

Зміна політики пулу

Нова політика Ocean реалізується як відповідь на значний спротив їхньому попередньому рішенню впровадити фільтрацію транзакцій. Вибір шаблону виступатиме як відповідь на занепокоєння учасників пулу.

Попри це, Ocean залишається непохитним у своєму переконанні, що певні транзакції, такі як записи, є шкідливими для мережі Біткоїна. Динаміка прибутковості у порівнянні з комісіями різних шаблонів, ймовірно, впливатиме на рішення майнерів, спонукаючи їх до пошуку балансу між максимізацією доходу і міркуваннями щодо комісій.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Проєкт Ocean

Ocean позиціює себе як децентралізований майнінговий пул. Розробник майнінгового проєкту, компанія Mummolin, у межах раунду початкового фінансування залучила $6,2 млн. Головним інвестором виступив відомий меценат Джек Дорсі. Іншими інвесторами проєкту стали Accomplice, Barefoot Bitcoin Fund, MoonKite, New Layer Capital, Bitcoin Opportunity Fund тощо.

Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн На тлі цього рішення вартість акцій компанії зросла на 21%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Прокуратура видала наказ про екстрений продаж біткоїнів, побоюючись, що їх вартість може впасти більш ніж на 10%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Голова правління Real Bedford Пітер МакКормак – відомий біткоїнер, тож вибір щодо резервного активу був очевидним. Дмитро Харьков 22 липня 2024