Пул Ocean урізноманітнив функціонал

Пул Ocean урізноманітнив функціонал

Майнери отримали можливість обирати шаблони, що найбільше відповідають їхнім потребам.

Майнінговий пул Ocean представив оновлення програмного забезпечення, що дає можливість майнерам обирати один з трьох шаблонів блоків для майнінгу. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Мова йде про Ocean Knots, Bitcoin Core (після оновлення Ordisrespector) і шаблон за замовчуванням Bitcoin Core. Кожен шаблон поставляється з окремими фільтрами транзакцій і структурами комісій.

Ocean має на меті з часом перейти на протокол Stratum v2, що дозволить майнерам створювати бажані шаблони блоків під час використання пулу. Наразі Ocean встановив нульову комісію для шаблону Knots і Bitcoin Core з патчем Ordisrespector, у той час як для майнерів, які обирають шаблон Bitcoin Core за замовчуванням, стягується 2% плати за участь у пулі.

Зміна політики пулу

Нова політика Ocean реалізується як відповідь на значний спротив їхньому попередньому рішенню впровадити фільтрацію транзакцій. Вибір шаблону виступатиме як відповідь на занепокоєння учасників пулу.

Попри це, Ocean залишається непохитним у своєму переконанні, що певні транзакції, такі як записи, є шкідливими для мережі Біткоїна. Динаміка прибутковості у порівнянні з комісіями різних шаблонів, ймовірно, впливатиме на рішення майнерів, спонукаючи їх до пошуку балансу між максимізацією доходу і міркуваннями щодо комісій.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Проєкт Ocean

Ocean позиціює себе як децентралізований майнінговий пул. Розробник майнінгового проєкту, компанія Mummolin, у межах раунду початкового фінансування залучила $6,2 млн. Головним інвестором виступив відомий меценат Джек Дорсі. Іншими інвесторами проєкту стали Accomplice, Barefoot Bitcoin Fund, MoonKite, New Layer Capital, Bitcoin Opportunity Fund тощо.

Morgan Stanley має плани на біткоїн-ETF Morgan Stanley має плани на біткоїн-ETF Банківський гігант зараз проводить юридичні консультації щодо вирішення цього питання. Володимир Гришенко 29 лютого 2024
Влада США перемістила майже $1 млрд у BTC Влада США перемістила майже $1 млрд у BTC Ці біткоїни було конфісковано у межах справи біржі Bitfinex. Володимир Гришенко 29 лютого 2024
На вершині Евересту хочуть розгорнути прапор із Біткоїном На вершині Евересту хочуть розгорнути прапор із Біткоїном 23-річний біткоїнер планує таким чином звернути увагу на нерівність у доступі до фінансової освіти. Володимир Гришенко 29 лютого 2024