Ledger випустив оновлення Recover

Ledger випустив оновлення Recover

Нова функція викликала хвилю критики серед користувачів.

Виробник апаратних гаманців Ledger у вівторок, 24 жовтня, офіційно презентував оновлення Recover, що спричинило неоднозначні оцінки серед користувачів. Про дозвіл повідомляється на сторінці компанії в соцмережі X (Twitter).

«Ledger Recover, наданий Coincover, запускається сьогодні!», – йдеться в повідомленні.

За словами CTO компанії Шарля Гіллеме, це рішення надає платну, опціональну послугу з відновлення гаманця за підпискою для клієнтів, яким потрібна безпечна резервна копія seed-фрази. Користувачі гаманців Ledger Nano X можуть протестувати нову функцію.

Чим не задоволені користувачі

Вперше Ledger анонсувала функцію Recover у травні 2023 року, вона активується через прошивку 2.2.1 та передбачає поділ seed-фрази на три частини. Зберігання мають здійснювати три різних кастодіани: Ledger, Coincover та EscrowTech.

Користувачів здебільшого насторожив саме цей нюанс. На їхню думку, існує можливість, що самі компанії-посередники можуть відновити ключі користувачів без їхнього відома. Через масштабну критику Ledger прийняв рішення відкласти випуск функції Recover, але, як бачимо, все ж таки зважився на її впровадження.

Що таке біткоїн-гаманці?
Що таке біткоїн-гаманці?
Біткоїн-гаманці – це апаратні продукти або програмне забезпечення, що працює на ...
Bitcoin Magazine 27 липня 2022

Проблеми із фінансами

Останнім часом компанія Ledger зіштовхнулася із фінансовими труднощами. Внаслідок їй довелося скоротити 12% своїх працівників. У компанії пояснили проблеми «несприятливими ринковими умовами».

Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Компанія зізналася, що слідкує за діями засновника MicroStrategy Майкла Сейлора. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Компанія спромоглася вийти на IPO і тепер торгується на фондовій біржі Абу-Дабі. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Мета Noones – підключити Глобальний Південь до світових фінансових систем за допомогою технології пірингових переказів. Володимир Гришенко 05 грудня 2023