Ledger звільняє частину співробітників

Ledger звільняє частину співробітників

Це рішення компанія ухвалила через несприятливі ринкові умови.

Керівництво компанії Ledger, розробника апаратних гаманців, вирішило скоротити 12% своїх співробітників. Про це повідомляється на офіційному сайті компанії.

«Ми змушені приймати рішення, спрямовані на забезпечення життєдіяльності бізнесу. Макроекономічні фактори обмежують нашу здатність генерувати прибуток, і у відповідь на поточні ринкові умови та реалії ми змушені скоротити 12% співробітників», – заявив директор Ledger Паскаль Готьє.

Компанія пообіцяла виплатити звільненим працівникам компенсації.

За кілька днів до оголошення про скорочення співробітників компанія Ledger уклала партнерство з відомим аукціонним домом Sotheby's, щоб надати свій апаратний гаманець провідним колекціонерам NFT.

Що таке Ledger

Компанія Ledger – це великий виробник апаратних гаманців і рішень для зберігання біткоїнів та різних криптовалют. Компанію засновано 2014 року. До скорочення тут працювало 700 співробітників у восьми містах по всьому світу, таких як Париж, В'єрзон, Лондон, Сінгапур.

Останнім часом у компанії виникли проблеми з продажами, водночас справи в інших компаніях у цьому сегменті були набагато кращі. Так, на тлі новин про невдале оновлення у Ledger продаж апаратних гаманців у її конкурента Trezor за тиждень зріс на 900%.

Що таке біткоїн-гаманці?
Що таке біткоїн-гаманці?
Біткоїн-гаманці – це апаратні продукти або програмне забезпечення, що працює на ...
Bitcoin Magazine 27 липня 2022

Критика Ledger з боку користувачів

Ledger зважилася випустити оновлення Recover, проти якого активно виступали користувачі та представники Біткоїн-спільноти.

Recover передбачає поділ seed-фрази на три частини та зберігання її у трьох різних кастодіанів: Ledger, Coincover та EscrowTech. Саме цей аспект обурив користувачів і представників Біткоїн-спільноти. На їхню думку, цим можуть скористатися зловмисники.

Функція Ledger Recover буде доступна для моделі Nano X. Її можна активувати через прошивку 2.2.1.

Курс біткоїна за тиждень: консолідація триває Курс біткоїна за тиждень: консолідація триває Головний цифровий актив перебуває у боковому тренді поблизу важливого рівня опору. Дмитро Харьков 24 травня 2024
Дев’ятий день поспіль біткоїн-ETF фіксують чистий приплив коштів Дев’ятий день поспіль біткоїн-ETF фіксують чистий приплив коштів Лідером з надходжень знову став фонд IBIT від BlackRock, за ним слідує FBTC від Fidelity. Володимир Гришенко 24 травня 2024
На вершині Евересту встановили прапор Біткоїна На вершині Евересту встановили прапор Біткоїна Висоту у 8849 метрів за 50 днів підкорив біткоїнер Дадван Юсуф. Володимир Гришенко 24 травня 2024