Ledger звільняє частину співробітників

Ledger звільняє частину співробітників

Це рішення компанія ухвалила через несприятливі ринкові умови.

Керівництво компанії Ledger, розробника апаратних гаманців, вирішило скоротити 12% своїх співробітників. Про це повідомляється на офіційному сайті компанії.

«Ми змушені приймати рішення, спрямовані на забезпечення життєдіяльності бізнесу. Макроекономічні фактори обмежують нашу здатність генерувати прибуток, і у відповідь на поточні ринкові умови та реалії ми змушені скоротити 12% співробітників», – заявив директор Ledger Паскаль Готьє.

Компанія пообіцяла виплатити звільненим працівникам компенсації.

За кілька днів до оголошення про скорочення співробітників компанія Ledger уклала партнерство з відомим аукціонним домом Sotheby's, щоб надати свій апаратний гаманець провідним колекціонерам NFT.

Що таке Ledger

Компанія Ledger – це великий виробник апаратних гаманців і рішень для зберігання біткоїнів та різних криптовалют. Компанію засновано 2014 року. До скорочення тут працювало 700 співробітників у восьми містах по всьому світу, таких як Париж, В'єрзон, Лондон, Сінгапур.

Останнім часом у компанії виникли проблеми з продажами, водночас справи в інших компаніях у цьому сегменті були набагато кращі. Так, на тлі новин про невдале оновлення у Ledger продаж апаратних гаманців у її конкурента Trezor за тиждень зріс на 900%.

Що таке біткоїн-гаманці?
Що таке біткоїн-гаманці?
Біткоїн-гаманці – це апаратні продукти або програмне забезпечення, що працює на ...
Bitcoin Magazine 27 липня 2022

Критика Ledger з боку користувачів

Ledger зважилася випустити оновлення Recover, проти якого активно виступали користувачі та представники Біткоїн-спільноти.

Recover передбачає поділ seed-фрази на три частини та зберігання її у трьох різних кастодіанів: Ledger, Coincover та EscrowTech. Саме цей аспект обурив користувачів і представників Біткоїн-спільноти. На їхню думку, цим можуть скористатися зловмисники.

Функція Ledger Recover буде доступна для моделі Nano X. Її можна активувати через прошивку 2.2.1.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна В Україні знову перепишуть закон про цифрові активи, MicroStrategy нарощує запас BTC, +1 заявка на біткоїн-ETF, складність майнінгу знову зросла, Canaan відновлює роботу в Казахстані, Джек Дорсі підтримав інноваційний майніновий проєкт, Bitfarms закуповується новими «асіками». Володимир Гришенко 01 грудня 2023
ARK Invest активно продає акції Coinbase ARK Invest активно продає акції Coinbase За тиждень компанія Кеті Вуд позбавилася акцій біржі на $15 млн. Володимир Гришенко 01 грудня 2023
Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Головний цифровий актив відновив стале зростання на тлі великого попиту від найбільшого корпоративного власника біткоїнів. Дмитро Харьков 01 грудня 2023