Представлено новий мобільний гаманець з мультипідписом

Представлено новий мобільний гаманець з мультипідписом

Багато біткоїнерів вважають самостійне зберігання BTC з використанням мультипідпису оптимальним рішенням для того, щоб убезпечити ваші біткоїни.

Компанія Theya Inc представила у середу, 4 жовтня, однойменний мобільний гаманець із мультипідписом. Про це повідомляється на сторінці стартапу в соцмережі X (Twitter).

«Представляємо Theya – найкращий мобільний біткоїн-гаманець з мультипідписом», – йдеться у повідомленні.

Розповідаючи про переваги свого продукту, в Theya зазначили, що зберігання біткоїнів на біржах – це серйозний ризик контрагента. А в апаратних гаманцях – єдина точка відмови. Тому біткоїнерам слід звернути увагу саме на біткоїн-гаманці з мультипідписом.

Як наголошується на офіційному сайті компанії, завдяки мультипідпису користувачі Theya володітимуть двома із трьох ключів, при цьому зберігши повний контроль над своїм гаманцем. «Ніхто не може відмовити вам у доступі до ваших біткоїнів, навіть Theya», – наголошують представники компанії.

Розробники іншого біткоїн-гаманця Nunchuk привітали вихід Theya, зазначивши, що «ніколи не буває достатньо інструментів для охорони власних активів».

Яку користь може принести мультипідпис

Нещодавно в одному з подкастів співзасновник компанії MicroStrategy Майкл Сейлор поділився думкою, що мультипідпис – неймовірно корисна технологія, яку могла б узяти на озброєння, наприклад, компанія Apple.

«Чекаємо, коли Apple заявить про додавання вбудованої можливості для біткоїн-підпису в iPhone і Apple Watch, коли ваш MacBook стане установкою з мультипідписом, або ви зможете розподілити кілька підписів між членами вашої родини із загальним доступом. Коли це здійсниться, станеться сплеск прийняття Біткоїна», – зазначив він, додавши, що технології сприяють упровадженню.

Що таке гаманець із мультипідписом?
Що таке гаманець із мультипідписом?
Гаманець із мультипідписом – це особливий тип гаманця для безпечного зберігання ...
Bitcoin Magazine 28 березня 2023

Нові біткоїн-гаманці

Про запуск свого флагманського біткоїн-гаманця Leather минулого місяця повідомила компанія Trust Machines.

Гаманець є самодостатнім, з відкритим вихідним кодом і пройденим аудитом, що дозволяє користувачам захищати та керувати BTC та іншими активами, забезпеченими біткоїном, такими як BRC-20. Він також підтримує депонування, перегляд, створення, торгівлю та передачу записів Ordinals.

Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Компанія зізналася, що слідкує за діями засновника MicroStrategy Майкла Сейлора. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Компанія спромоглася вийти на IPO і тепер торгується на фондовій біржі Абу-Дабі. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Мета Noones – підключити Глобальний Південь до світових фінансових систем за допомогою технології пірингових переказів. Володимир Гришенко 05 грудня 2023