Trust Machines представила біткоїн-гаманець

Trust Machines представила біткоїн-гаманець

Запуск нового децентралізованого продукту став можливим після покупки та ребрендингу Hiro Wallet.

Компанія Trust Machines, що займається створенням екосистеми застосунків для Біткоїна, оголосила про запуск свого флагманського біткоїн-гаманця Leather після придбання та ребрендингу Hiro Wallet. Про це повідомляє The Block.

Оновлена пропозиція покликана створити міст між мережею Біткоїна та рішеннями другого рівня, що розвиваються.

«Щоб довести кількість користувачів Біткоїна до мільярда, нам потрібно зробити його та протоколи другого рівня простими й інтуїтивно зрозумілими у використанні. Ключовою перевагою нашого біткоїн-гаманця є забезпечення довіри та безпеки за рахунок децентралізації», – заявив генеральний директор та співзасновник Trust Machines Муніб Алі.

Гаманець є самодостатнім, з відкритим вихідним кодом, він пройшов аудит, що дозволяє користувачам захищати та керувати BTC та іншими активами, забезпеченими біткоїном, такими як BRC-20. Він також підтримує депонування, перегляд, створення, торгівлю та передачу записів Ordinals.

Продукт підтримує нові рівні та функції Біткоїна, зокрема Lightning Network. Користувачі можуть підключатися до децентралізованих бірж, таких як ALEX та Velar. Гаманець інтегрований із сотнями застосунків і платформ, включаючи Magic Eden, Rare Stamp, Ord.io, UniSat та On Chain Monkeys.

До ребрендингу гаманець Hiro Wallet завантажили понад 375 000 разів, а також він мав понад 100 000 щомісячних активних користувачів.

Найкращі гаманці з мультипідписом
Найкращі гаманці з мультипідписом
Біткоїн-гаманці з мультипідписом – це чудове рішення для безпеки, конфіденційнос...
Bitcoin Magazine 06 березня 2023

Що потрібно знати про Trust Machines

Мета компанії Trust Machines – створити найбільшу екосистему застосунків на основі Біткоїна, які «розкриють весь його потенціал для обчислювальних платформ і застосунків».

Trust Machines також займається підтримкою й інших стартапів. Зокрема, компанія підтримала стартап Alex, який працює над створенням децентралізованих фінансів на базі Біткоїна.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023