Децентралізована біржа Alex зібрала $2,5 млн інвестицій

Децентралізована біржа Alex зібрала $2,5 млн інвестицій

Компанія спеціалізується на розвитку Біткоїн-DeFi та знайомстві людей з економікою Біткоїна.

Стартап Alex отримав $2,5 млн інвестицій для створення децентралізованих фінансів на базі Біткоїна. Про це пише The Block.

Основними інвесторами цього раунду фінансування виступили Trust Machines, Gossamer Capital та ще низка компаній.

«Зараз за Біткоїном спостерігають більше, ніж за будь-яким іншим блокчейном, через те що відбувається з Біткоїн-NFT і завдяки хайпу навколо потенціалу використання Біткоїна», – заявив співзасновник Trust Machines Муніб Алі.

За його словами, команда Alex є флагманом руху до Біткоїн-DeFi, прагнучи «познайомити нових користувачів з економікою Біткоїна».

Хто заснував стартап

Компанію Alex заснували дві жінки – колишні квантові аналітики з Волл-стріт, Чьєнте Хсу та Рейчел Ю.

У 2021 році Alex вдалося залучити $5,8 млн інвестицій. Тоді раунд фінансування очолила компанія White Star Capital.

Кошти від нинішнього збору планують використовувати на створення продуктів Біткоїн-DeFi та розширення спільноти користувачів.

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Проблеми централізованих бірж в Україні

Клієнти найбільших біткоїн-бірж в Україні зіткнулися з проблемою виведення коштів на карти українських банків.

Наразі фіатні канали, зокрема введення та виведення через банківську картку, й інші платіжні сервіси призупинені у біржах по всій Україні.

Блокування фінансових переказів пов'язане з перевіркою діяльності низки банків, які, можливо, застосовували схеми ухилення від сплати податків учасниками грального ринку.

Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Це черговий крок компанії у розширенні сервісу транскордонних платежів. Юлiя Савицька 24 березня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн назвали активом року, Індекс жадібності та страху зростає, ходлерів більшає, арешт засновника Terraform Labs, зростання складності майнінгу, найбільший біткоїн-кит, звіт Білого дому про біткоїн, оновлення Wasabi Wallet. Євген Комчук 24 березня 2023
Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Учора До Квона затримали в аеропорту Подгориці з підробленими документами. Юлiя Савицька 24 березня 2023