Децентралізована біржа Alex зібрала $2,5 млн інвестицій

Децентралізована біржа Alex зібрала $2,5 млн інвестицій

Компанія спеціалізується на розвитку Біткоїн-DeFi та знайомстві людей з економікою Біткоїна.

Стартап Alex отримав $2,5 млн інвестицій для створення децентралізованих фінансів на базі Біткоїна. Про це пише The Block.

Основними інвесторами цього раунду фінансування виступили Trust Machines, Gossamer Capital та ще низка компаній.

«Зараз за Біткоїном спостерігають більше, ніж за будь-яким іншим блокчейном, через те що відбувається з Біткоїн-NFT і завдяки хайпу навколо потенціалу використання Біткоїна», – заявив співзасновник Trust Machines Муніб Алі.

За його словами, команда Alex є флагманом руху до Біткоїн-DeFi, прагнучи «познайомити нових користувачів з економікою Біткоїна».

Хто заснував стартап

Компанію Alex заснували дві жінки – колишні квантові аналітики з Волл-стріт, Чьєнте Хсу та Рейчел Ю.

У 2021 році Alex вдалося залучити $5,8 млн інвестицій. Тоді раунд фінансування очолила компанія White Star Capital.

Кошти від нинішнього збору планують використовувати на створення продуктів Біткоїн-DeFi та розширення спільноти користувачів.

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Проблеми централізованих бірж в Україні

Клієнти найбільших біткоїн-бірж в Україні зіткнулися з проблемою виведення коштів на карти українських банків.

Наразі фіатні канали, зокрема введення та виведення через банківську картку, й інші платіжні сервіси призупинені у біржах по всій Україні.

Блокування фінансових переказів пов'язане з перевіркою діяльності низки банків, які, можливо, застосовували схеми ухилення від сплати податків учасниками грального ринку.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Рада проти податкових пільг для біткоїна, Reddit купує BTC, курс біткоїна не зростає через фіксацію прибутку, ще один банк у Швейцарії запустив біткоїн-послуги, з Coinbase активно виводять BTC, Карлсон не домовився про «біткоїн-інтерв'ю» із Джонсоном, біткоїн-ETF залучає по $2 млрд на день від інституціоналів. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Block надала фінансову звітність за четвертий квартал 2023 року. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Нестандартні транзакції біткоїна тепер зможуть бути додані до мемпулу. Володимир Гришенко 23 лютого 2024