В Україні біткоїн-біржі зупинили вивід коштів на картки

В Україні біткоїн-біржі зупинили вивід коштів на картки

Це може бути пов’язано з перевіркою діяльності певних банків.

Клієнти найбільших біткоїн-бірж в Україні стикнулися з проблемою виводу коштів на картки українських банків. Про це повідомляє Мінфін.

«Наразі фіатні канали, а саме введення та виведення через банківську карту, та інші платіжні сервіси тимчасово призупинені cеред криптовалютних бірж по всій Україні», — повідомила біржа Binance на своїй сторінці у Facebook.

Також з проблемами зіткнулася біткоїн-біржа Kuna. «З приводу гривні карткової та введення/виводу на біржі. Так, не працює. Так, не працює у всіх. Є багато нюансів про які постараюся завтра розповісти, як отримаю свіжий апдейт. Якщо коротко — шукаємо вихід із ситуації, під загрозою зупинка всього українського ринку крипто/карткова грн», – розповів у себе в Telegram засновник торгівельного майданчика Михайло Чобанян.

У Whitebit також підтвердили про існування проблеми. «На цей час виведення UAH Visa/Mastercard тимчасово недоступні через технічні роботи. На жаль, наразі немає точних термінів їх закінчення», — зазначили в компанії.

Причина зупинки транзакцій на картки українських банків невідома. У виданні висловили припущення, що блокування фінансових переказів може бути пов'язане із перевіркою діяльності ряду банків які, можливо, застосовували схеми по ухиленню від сплати податків учасниками грального ринку.

Тим часом біткоїн-біржі радять користуватися альтернативними способами виведення гривні.

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Вивід активів з Binance

У грудні 2022 року лише за добу власники BTC вивели понад 39 600 монет з біржі Binance. Це була реакція на новину про арешт засновника біржі FTX Сема Бенкмана-Фріда.

Користувачі біржі також критично поставилися до результатів аудиторської перевірки, що були представлені компанією Mazars. Вони стверджували про повне забезпечення резервами всіх біткоїнів на Binance (покриття у 101%).

Торгівля BTC у Чилі стала доступнішою Торгівля BTC у Чилі стала доступнішою Мешканці країни тепер можуть займатися трейдингом на платформі MercadoLibre. Юлiя Савицька 30 березня 2023
Акції майнерів не встигають за динамікою біткоїна Акції майнерів не встигають за динамікою біткоїна Бум у сегменті майнінгу змінюється на стале зростання. Дмитро Харьков 30 березня 2023
Гонконг хоче спростити роботу Біткоїн-компаній Гонконг хоче спростити роботу Біткоїн-компаній Регіон хоче полегшити надання банківських операцій для компаній, які працюють з біткоїном та криптовалютами. Юлiя Савицька 29 березня 2023