В Україні біткоїн-біржі зупинили вивід коштів на картки

В Україні біткоїн-біржі зупинили вивід коштів на картки

Це може бути пов’язано з перевіркою діяльності певних банків.

Клієнти найбільших біткоїн-бірж в Україні стикнулися з проблемою виводу коштів на картки українських банків. Про це повідомляє Мінфін.

«Наразі фіатні канали, а саме введення та виведення через банківську карту, та інші платіжні сервіси тимчасово призупинені cеред криптовалютних бірж по всій Україні», — повідомила біржа Binance на своїй сторінці у Facebook.

Також з проблемами зіткнулася біткоїн-біржа Kuna. «З приводу гривні карткової та введення/виводу на біржі. Так, не працює. Так, не працює у всіх. Є багато нюансів про які постараюся завтра розповісти, як отримаю свіжий апдейт. Якщо коротко — шукаємо вихід із ситуації, під загрозою зупинка всього українського ринку крипто/карткова грн», – розповів у себе в Telegram засновник торгівельного майданчика Михайло Чобанян.

У Whitebit також підтвердили про існування проблеми. «На цей час виведення UAH Visa/Mastercard тимчасово недоступні через технічні роботи. На жаль, наразі немає точних термінів їх закінчення», — зазначили в компанії.

Причина зупинки транзакцій на картки українських банків невідома. У виданні висловили припущення, що блокування фінансових переказів може бути пов'язане із перевіркою діяльності ряду банків які, можливо, застосовували схеми по ухиленню від сплати податків учасниками грального ринку.

Тим часом біткоїн-біржі радять користуватися альтернативними способами виведення гривні.

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Вивід активів з Binance

У грудні 2022 року лише за добу власники BTC вивели понад 39 600 монет з біржі Binance. Це була реакція на новину про арешт засновника біржі FTX Сема Бенкмана-Фріда.

Користувачі біржі також критично поставилися до результатів аудиторської перевірки, що були представлені компанією Mazars. Вони стверджували про повне забезпечення резервами всіх біткоїнів на Binance (покриття у 101%).

У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі Радник президента вважає, що торговельні майданчики негативно впливають на курс національної валюти. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
До Квона можуть екстрадувати до США До Квона можуть екстрадувати до США Відповідне рішення ухвалив Верховний суд Чорногорії. Однак його можуть оскаржити в апеляційному суді. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Том Лі очікує біткоїн по $150 000 Том Лі очікує біткоїн по $150 000 На думку аналітика, на зростання курсу вплинуть халвінг, що наближається, і пом'якшення грошово-кредитної політики. Володимир Гришенко 22 лютого 2024