Nunchuck представив платформу для створення біткоїн-гаманців

Nunchuck представив платформу для створення біткоїн-гаманців

Byzantine сумісна з різними апаратними пристроями – від Coldcard до Trezor.

Компанія Nunchuck представила інноваційну платформу Byzantine для спільного зберігання даних, призначену для створення біткоїн-гаманців з мультипідписом, розрахованих на багато користувачів. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Особливість Byzantine відкриває шлях для безперешкодної співпраці між консультантами та їхніми клієнтами. У той час як клієнт отримує повний контроль над своїми біткоїнами, консультант має резервний ключ, що дозволяє досягти ідеального балансу між безпекою та самостійністю.

Byzantine також пропонує набір функцій для спільної роботи, вибору гаманців та керування ключами.

«Спільне зберігання пропонує навчання, технічне керівництво та довгострокову безпеку, включаючи вирішення проблем, пов'язаних із успадкуванням. Ми переконані, що спільне зберігання є ключем до розкриття справжнього потенціалу Біткоїна. Ми раді представити платформу Byzantine консультантам по всьому світу і надати їм можливість залучити мільйони людей до екосистеми Біткоїна», – заявив засновник і генеральний директор компанії Nunchuk Хьюго Нгуєн.

Для підвищення рівня безпеки платформа сумісна із широким спектром апаратних пристроїв – від Coldcard та Tapsigner до Jade, Ledger та Trezor. Рішення Nunchuck написати своє програмне забезпечення ще більше оптимізує цю безпеку, мінімізуючи потенційні можливості атак і надаючи доступ як до настільних комп'ютерів, так і до мобільних пристроїв.

Що таке гаманець із мультипідписом?
Що таке гаманець із мультипідписом?
Гаманець із мультипідписом – це особливий тип гаманця для безпечного зберігання ...
Bitcoin Magazine 28 березня 2023

Які гаманці пропонують конкуренти

17 серпня компанія Trezor оголосила про запуск функції CoinJoin для гаманців Trezor Model One, що підвищить конфіденційність біткоїн-транзакцій.

Крім цього, у пристроях Trezor реалізовано низку інших функцій для підвищення рівня безпеки та конфіденційності, таких як Tor.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024