У гаманець Trezor Model One додали функцію CoinJoin

У гаманець Trezor Model One додали функцію CoinJoin

Виробник раніше успішно інтегрував міксер у Trezor Model T, що підвищує конфіденційність транзакцій користувачів.

Виробник апаратних гаманців Trezor 17 серпня оголосив про запуск функції CoinJoin для пристроїв Trezor Model One. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Функція CoinJoin дозволяє всім користувачам Trezor, незалежно від їхнього пристрою, підвищити конфіденційність своїх біткоїн-транзакцій. Вона була успішно реалізована у Trezor Model T у квітні 2023 року завдяки інтеграції з Wasabi Wallet.

«Створений у 2013 році Trezor Model One є оригінальним апаратним гаманцем і широко використовується шанувальниками Trezor у понад 150 країнах світу. Надання можливості користувачам зробити свої транзакції конфіденційними так само важливо, як у випадку з Trezor Model T. Наша розширена доступність Coinjoin забезпечує контроль, конфіденційність і безпеку в кишені кожного користувача Trezor», – сказав генеральний директор компанії Trezor Матей Жак.

Trezor став першим апаратним гаманцем, що дозволяє проводити транзакції, використовуючи CoinJoin. Крім цієї функції, у пристроях Trezor реалізовано цілу низку функцій для підвищення рівня безпеки та конфіденційності, таких як Tor, контроль монет і резервне копіювання Shamir.

Найкращі гаманці з мультипідписом
Найкращі гаманці з мультипідписом
Біткоїн-гаманці з мультипідписом – це чудове рішення для безпеки, конфіденційнос...
Bitcoin Magazine 06 березня 2023

Coinjoin та Trezor

Суть CoinJoin полягає у створенні спільної транзакції з багатьма унікальними користувачами. Ця транзакція маскує кожного, хто намагається відстежити, куди рухаються кошти в блокчейні, оскільки для кожної частини біткоїна (UTXO), приєднаної до CoinJoin, може бути кілька можливих відправників та одержувачів.

Trezor став першим апаратним гаманцем з підтримкою CoinJoin, запровадивши цю функцію у квітні 2023 року.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Чиновники з України задекларували біткоїни на мільйони, майнери продали BTC на $124 млрд, Гонконг наблизився до запуску біткоїн-ETF, кредитор-банкрут Genesis купив біткоїни, гаманець Keystone тепер може бути Bitcoin-only, будинок Томмі Хілфігера продають за BTC, Парагвай передумав забороняти майнінг. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
ФБР допитало Біткоїн-розробників ФБР допитало Біткоїн-розробників Розслідування відбувається у справі про викрадення 216 BTC у розробника Bitcoin Core Люка Дашжра. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Результати дослідження свідчать про зростання інтересу до Біткоїн-індустрії з боку інвесторів. Володимир Гришенко 12 квітня 2024