У гаманець Trezor Model One додали функцію CoinJoin

У гаманець Trezor Model One додали функцію CoinJoin

Виробник раніше успішно інтегрував міксер у Trezor Model T, що підвищує конфіденційність транзакцій користувачів.

Виробник апаратних гаманців Trezor 17 серпня оголосив про запуск функції CoinJoin для пристроїв Trezor Model One. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Функція CoinJoin дозволяє всім користувачам Trezor, незалежно від їхнього пристрою, підвищити конфіденційність своїх біткоїн-транзакцій. Вона була успішно реалізована у Trezor Model T у квітні 2023 року завдяки інтеграції з Wasabi Wallet.

«Створений у 2013 році Trezor Model One є оригінальним апаратним гаманцем і широко використовується шанувальниками Trezor у понад 150 країнах світу. Надання можливості користувачам зробити свої транзакції конфіденційними так само важливо, як у випадку з Trezor Model T. Наша розширена доступність Coinjoin забезпечує контроль, конфіденційність і безпеку в кишені кожного користувача Trezor», – сказав генеральний директор компанії Trezor Матей Жак.

Trezor став першим апаратним гаманцем, що дозволяє проводити транзакції, використовуючи CoinJoin. Крім цієї функції, у пристроях Trezor реалізовано цілу низку функцій для підвищення рівня безпеки та конфіденційності, таких як Tor, контроль монет і резервне копіювання Shamir.

Найкращі гаманці з мультипідписом
Найкращі гаманці з мультипідписом
Біткоїн-гаманці з мультипідписом – це чудове рішення для безпеки, конфіденційнос...
Bitcoin Magazine 06 березня 2023

Coinjoin та Trezor

Суть CoinJoin полягає у створенні спільної транзакції з багатьма унікальними користувачами. Ця транзакція маскує кожного, хто намагається відстежити, куди рухаються кошти в блокчейні, оскільки для кожної частини біткоїна (UTXO), приєднаної до CoinJoin, може бути кілька можливих відправників та одержувачів.

Trezor став першим апаратним гаманцем з підтримкою CoinJoin, запровадивши цю функцію у квітні 2023 року.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023