Пул Binance буде підтримувати записи Ordinals

Пул Binance буде підтримувати записи Ordinals

Для використання сервісу користувачам слід мати адресу Taproot з верифікованими обліковими записами.

Майнінговий пул Binance оголосив у четвер, 31 серпня, про запуск сервісу Ordinals Inscription Service, за допомогою якого користувачі зможуть додавати певні дані в сатоші й які зберігатимуться в мережі Біткоїна. Про це повідомляється на офіційній сторінці компанії Binance.

Так, для використання сервісу користувачі повинні мати адресу Taproot і верифіковані облікові записи.

«У разі виникнення будь-яких розбіжностей між перекладеними версіями й оригінальною англійською версією переважну силу має англійська версія», – йдеться у повідомленні.

У Binance попереджають, що ці послуги пов'язані з ризиком, а повна відповідальність лягає на плечі користувачів.

«Ви несете повну відповідальність за свої написи, їхні результати чи наслідки. Створені написи є незмінними та незворотними; вони не можуть бути змінені або видалені. Binance не гарантує можливість торгівлі або передачі вашого запису Ordinals після його створення. Binance не несе відповідальності за можливі збитки», – додали представники компанії.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Активність Ordinals

Протокол Ordinals був представлений на початку року, він підтримує записи у різних форматах на кшталт тексту чи зображень, а також дає можливість випускати токени стандарту BRC-20. Протокол Ordinals надав можливість повністю вписати будь-який файл у ланцюжок, якщо його розмір менше ніж 4 МБ.

Починаючи з травня обсяги торгів записами Ordinals впали на 98%, а транзакцій – на 97%. Однак 84,9% усієї активності в мережі Біткоїна досі припадає на записи та токени BRC-20. Тож думки експертів щодо потенціалу записів Ordinals розділилися.

У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі Радник президента вважає, що торговельні майданчики негативно впливають на курс національної валюти. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
До Квона можуть екстрадувати до США До Квона можуть екстрадувати до США Відповідне рішення ухвалив Верховний суд Чорногорії. Однак його можуть оскаржити в апеляційному суді. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Том Лі очікує біткоїн по $150 000 Том Лі очікує біткоїн по $150 000 На думку аналітика, на зростання курсу вплинуть халвінг, що наближається, і пом'якшення грошово-кредитної політики. Володимир Гришенко 22 лютого 2024