Пул Binance буде підтримувати записи Ordinals

Пул Binance буде підтримувати записи Ordinals

Для використання сервісу користувачам слід мати адресу Taproot з верифікованими обліковими записами.

Майнінговий пул Binance оголосив у четвер, 31 серпня, про запуск сервісу Ordinals Inscription Service, за допомогою якого користувачі зможуть додавати певні дані в сатоші й які зберігатимуться в мережі Біткоїна. Про це повідомляється на офіційній сторінці компанії Binance.

Так, для використання сервісу користувачі повинні мати адресу Taproot і верифіковані облікові записи.

«У разі виникнення будь-яких розбіжностей між перекладеними версіями й оригінальною англійською версією переважну силу має англійська версія», – йдеться у повідомленні.

У Binance попереджають, що ці послуги пов'язані з ризиком, а повна відповідальність лягає на плечі користувачів.

«Ви несете повну відповідальність за свої написи, їхні результати чи наслідки. Створені написи є незмінними та незворотними; вони не можуть бути змінені або видалені. Binance не гарантує можливість торгівлі або передачі вашого запису Ordinals після його створення. Binance не несе відповідальності за можливі збитки», – додали представники компанії.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Активність Ordinals

Протокол Ordinals був представлений на початку року, він підтримує записи у різних форматах на кшталт тексту чи зображень, а також дає можливість випускати токени стандарту BRC-20. Протокол Ordinals надав можливість повністю вписати будь-який файл у ланцюжок, якщо його розмір менше ніж 4 МБ.

Починаючи з травня обсяги торгів записами Ordinals впали на 98%, а транзакцій – на 97%. Однак 84,9% усієї активності в мережі Біткоїна досі припадає на записи та токени BRC-20. Тож думки експертів щодо потенціалу записів Ordinals розділилися.

MicroStrategy купила ще 5445 BTC MicroStrategy купила ще 5445 BTC Купівля біткоїнів коштувала компанії $147 млн. Володимир Гришенко 25 вересня 2023
Українських правоохоронців навчають відстежувати цифрові активи Українських правоохоронців навчають відстежувати цифрові активи IRS спільно з компаніями CipherTrace та BlockTrace провели другий раунд навчання. Володимир Гришенко 25 вересня 2023
В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі За рік через регіон пройшло близько $117 млрд у біткоїнах і криптовалютах. Володимир Гришенко 25 вересня 2023