Гаманець Robinhood тепер підтримує біткоїн

Гаманець Robinhood тепер підтримує біткоїн

Нова опція стала доступною для всіх користувачів після оновлення 30 серпня.

Некастодіальний гаманець інвестиційно-торговельної платформи Robinhood тепер підтримуватиме біткоїн. Про це повідомляється на сторінці компанії у соцмережі X (колишня Twitter).

Зокрема, 30 серпня повідомлено, що відбулося оновлення гаманця Robinhood. Тепер доступна підтримка зберігання, надсилання та отримання BTC для всіх користувачів.

Особливість некастодіального гаманця в тому, що він зберігає за засновником адреси повний контроль своїх коштів, оскільки не передає комусь їхні приватні ключі. Такий застосунок не може заморожувати кошти користувачів або керувати ними, але при цьому не несе відповідальності за їхнє збереження.

Зазвичай це застосунок, який можна завантажити на ПК, мобільний пристрій або браузер. Для створення адреси в блокчейні через некастодіальний застосунок не потрібно проходити KYC-верифікацію.

Біткоїн-гаманці: що це таке і навіщо вони потрібні?
Біткоїн-гаманці: що це таке і навіщо вони потрібні?
Подібно до того, як фізичний гаманець зберігає особисту інформацію свого власник...
Huobi Global 03 листопада 2022

BTC-запаси Robinhood

Нещодавно з'ясувалося, що Robinhood володіє адресою зі 118 300 ВТС на суму понад $3 млрд, що робить її третім за величиною власником біткоїнів після бірж Binance та Bitfinex.

Як повідомляють аналітики, компанія переказала на цю адресу біткоїни з кількох інших невеликих адрес.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Рада проти податкових пільг для біткоїна, Reddit купує BTC, курс біткоїна не зростає через фіксацію прибутку, ще один банк у Швейцарії запустив біткоїн-послуги, з Coinbase активно виводять BTC, Карлсон не домовився про «біткоїн-інтерв'ю» із Джонсоном, біткоїн-ETF залучає по $2 млрд на день від інституціоналів. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Block надала фінансову звітність за четвертий квартал 2023 року. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Нестандартні транзакції біткоїна тепер зможуть бути додані до мемпулу. Володимир Гришенко 23 лютого 2024