Гаманець Robinhood тепер підтримує біткоїн

Гаманець Robinhood тепер підтримує біткоїн

Нова опція стала доступною для всіх користувачів після оновлення 30 серпня.

Некастодіальний гаманець інвестиційно-торговельної платформи Robinhood тепер підтримуватиме біткоїн. Про це повідомляється на сторінці компанії у соцмережі X (колишня Twitter).

Зокрема, 30 серпня повідомлено, що відбулося оновлення гаманця Robinhood. Тепер доступна підтримка зберігання, надсилання та отримання BTC для всіх користувачів.

Особливість некастодіального гаманця в тому, що він зберігає за засновником адреси повний контроль своїх коштів, оскільки не передає комусь їхні приватні ключі. Такий застосунок не може заморожувати кошти користувачів або керувати ними, але при цьому не несе відповідальності за їхнє збереження.

Зазвичай це застосунок, який можна завантажити на ПК, мобільний пристрій або браузер. Для створення адреси в блокчейні через некастодіальний застосунок не потрібно проходити KYC-верифікацію.

Біткоїн-гаманці: що це таке і навіщо вони потрібні?
Біткоїн-гаманці: що це таке і навіщо вони потрібні?
Подібно до того, як фізичний гаманець зберігає особисту інформацію свого власник...
Huobi Global 03 листопада 2022

BTC-запаси Robinhood

Нещодавно з'ясувалося, що Robinhood володіє адресою зі 118 300 ВТС на суму понад $3 млрд, що робить її третім за величиною власником біткоїнів після бірж Binance та Bitfinex.

Як повідомляють аналітики, компанія переказала на цю адресу біткоїни з кількох інших невеликих адрес.

В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі За рік через регіон пройшло близько $117 млрд у біткоїнах і криптовалютах. Володимир Гришенко 25 вересня 2023
Барселону заполонили Біткоїн-графіті Барселону заполонили Біткоїн-графіті Біткоїн набуває популярності в Європі у незвичний спосіб. Дмитро Харьков 25 вересня 2023
Coinbase зберігає майже мільйон біткоїнів Coinbase зберігає майже мільйон біткоїнів Біржа є найбільшою компанією-холдером BTC, проте більшість цих монет належить клієнтам. Володимир Гришенко 25 вересня 2023