Tether інтегрує протокол RGB

Tether інтегрує протокол RGB

У компанії повідомили, що призупиняють підтримку USDT на блокчейні Біткоїна.

Емітент стейблкоїнів Tether заявив, що активно застосовує протокол RGB – систему смарт-контрактів, яка працює на другому рівні блокчейну Біткоїна. Про це йдеться на офіційному сайті компанії.

«RGB працює як в основній мережі Біткоїна, так і в мережі Lightning, забезпечуючи неперевершену масштабованість. Ми твердо віримо, що RGB відкриє нову еру для цифрових активів, смарт-контрактів і цифрових прав, здобувши всебічну підтримку від основних гравців у нашій галузі», – йдеться у повідомленні компанії.

У Tether також повідомили, що з 17 серпня призупиняють підтримку USDT на блокчейні Біткоїна. Omni був першим рівнем, який Tether використала у 2014 році, що дозволило їй випускати стабільні монети у цій мережі. Хоча останніми роками використання USDT на Omni скоротилося у зв'язку з доступністю стейблкоїнів на інших блокчейнах, компанія Tether заявила, що готова повернутися до ідеї випуску USDT на Біткоїні через Omni, якщо відбудеться різке зростання використання протоколу децентралізованого обміну та емісії токенів на шарі Omni.

«Ми ретельно оцінюємо зусилля, потрібні для забезпечення безпеки, зручності використання та стійкості обраного блокчейну, включаючи дотримання нормативних вимог і взаємодії з боку регулюючих органів. Якщо блокчейн не знаходить значного відгуку протягом тривалого часу та не демонструє ознак відновлення показників використання, то підтримка стає неефективною», – йдеться у повідомленні Tether.

Що таке гіперінфляція та як вона виникає?
Що таке гіперінфляція та як вона виникає?
Гіперінфляція – це суто фіатне явище. Дізнайтеся про його причини, рішення та до...
Йоакім Бук 20 червня 2023

Tether та Lightning Network

Минулого тижня компанія Tether анонсувала запуск мобільного застосунку, який підтримує платіжний протокол другого рівня Lightning Network. Передбачається, що застосунок дозволить здійснювати розрахунки між юрособами, бізнесом і покупцями та користувачами.

Продукт буде представлений за підсумками бета-тестування, завершення якого очікується вже незабаром.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023