Tether інтегрує протокол RGB

Tether інтегрує протокол RGB

У компанії повідомили, що призупиняють підтримку USDT на блокчейні Біткоїна.

Емітент стейблкоїнів Tether заявив, що активно застосовує протокол RGB – систему смарт-контрактів, яка працює на другому рівні блокчейну Біткоїна. Про це йдеться на офіційному сайті компанії.

«RGB працює як в основній мережі Біткоїна, так і в мережі Lightning, забезпечуючи неперевершену масштабованість. Ми твердо віримо, що RGB відкриє нову еру для цифрових активів, смарт-контрактів і цифрових прав, здобувши всебічну підтримку від основних гравців у нашій галузі», – йдеться у повідомленні компанії.

У Tether також повідомили, що з 17 серпня призупиняють підтримку USDT на блокчейні Біткоїна. Omni був першим рівнем, який Tether використала у 2014 році, що дозволило їй випускати стабільні монети у цій мережі. Хоча останніми роками використання USDT на Omni скоротилося у зв'язку з доступністю стейблкоїнів на інших блокчейнах, компанія Tether заявила, що готова повернутися до ідеї випуску USDT на Біткоїні через Omni, якщо відбудеться різке зростання використання протоколу децентралізованого обміну та емісії токенів на шарі Omni.

«Ми ретельно оцінюємо зусилля, потрібні для забезпечення безпеки, зручності використання та стійкості обраного блокчейну, включаючи дотримання нормативних вимог і взаємодії з боку регулюючих органів. Якщо блокчейн не знаходить значного відгуку протягом тривалого часу та не демонструє ознак відновлення показників використання, то підтримка стає неефективною», – йдеться у повідомленні Tether.

Що таке гіперінфляція та як вона виникає?
Що таке гіперінфляція та як вона виникає?
Гіперінфляція – це суто фіатне явище. Дізнайтеся про його причини, рішення та до...
Йоакім Бук 20 червня 2023

Tether та Lightning Network

Минулого тижня компанія Tether анонсувала запуск мобільного застосунку, який підтримує платіжний протокол другого рівня Lightning Network. Передбачається, що застосунок дозволить здійснювати розрахунки між юрособами, бізнесом і покупцями та користувачами.

Продукт буде представлений за підсумками бета-тестування, завершення якого очікується вже незабаром.

У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу Для реалізації ініціативи Hashlabs Mining збирається використовувати пристрої ASIC WhatsMiner M63S. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Компанія передасть новому фонду 10% активів під управлінням GBTC, які оцінюються у майже $20 млрд. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Кошти надходять на банківські рахунки користувачів через місяць після оновлення таблиці. Володимир Гришенко 23 квітня 2024