Застосунок для біткоїнерів Orange Pill App залучив $250 000

Застосунок для біткоїнерів Orange Pill App залучив $250 000

Проєкт допомагає біткоїн-ентузіастам знайомитись у реальному світі.

Застосунок для пошуку біткоїн-контактів Orange Pill App, що допомагає встановленню реальних зв'язків між біткоїнерами, успішно залучив $250 000 у межах попереднього фінансування. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Раунд фінансування очолила компанія Lightning Ventures, а також кілька інших інвесторів, включаючи зірку НБА Метью Деллаведову та Barefoot Bitcoin Fund.

Застосунок Orange Pill App був запущений у листопаді 2022 року і доступний для користувачів по всьому світу на платформах iOS та Android, прагнучи привнести в цифрову сферу відчутну силу особистого спілкування. Головним завданням застосунку є формування та розвиток реальних спільнот біткоїнерів, зміцнення зв'язків, що виходять за межі онлайн-взаємодії, та створення міцного фундаменту для паралельної економіки Біткоїна.

«У компанії Orange Pill App ми віримо в силу особистих зв'язків і створення місцевих громад. Продовжуючи розширювати можливості нашої платформи, ми націлені на створення інструментів для паралельної економіки Біткоїна і на те, щоб поєднати біткоїнерів один з одним і з тими послугами та сервісами, які для них є важливими», – сказав генеральний директор Маттео Пеллегріні.

З моменту свого запуску Orange Pill App досягла вражаючого глобального охоплення, зібравши аудиторію користувачів із 71 країни.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що потрібно знати про застосунок Orange Pill App

Крім допомоги в пошуку нових біткоїнерів у вашому регіоні, Orange Pill App також допомагає компаніям, які починають приймати біткоїн.

Це, безперечно, позитивно позначиться на досягненні стандарту Біткоїна. Щоб максимізувати попит для продавців-біткоїнерів, застосунок Orange Pill уклав партнерську угоду з BTCMap.org.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Чиновники з України задекларували біткоїни на мільйони, майнери продали BTC на $124 млрд, Гонконг наблизився до запуску біткоїн-ETF, кредитор-банкрут Genesis купив біткоїни, гаманець Keystone тепер може бути Bitcoin-only, будинок Томмі Хілфігера продають за BTC, Парагвай передумав забороняти майнінг. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
ФБР допитало Біткоїн-розробників ФБР допитало Біткоїн-розробників Розслідування відбувається у справі про викрадення 216 BTC у розробника Bitcoin Core Люка Дашжра. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Результати дослідження свідчать про зростання інтересу до Біткоїн-індустрії з боку інвесторів. Володимир Гришенко 12 квітня 2024