Додаток Orange Pill прискорює гіпербіткоїнізацію в реальному житті

Додаток Orange Pill прискорює гіпербіткоїнізацію в реальному житті

Додаток Orange Pill об'єднує біткоїнерів та просуває стандарт Біткоїна.

Команда Orange Pill App відкриває нові можливості для прийняття Біткоїна на одноранговому рівні. Якщо ви нічого не знаєте про цю платформу, ось коротко про неї:

Це застосунок, доступний на iOS або Android, який допомагає знаходити біткоїнерів у вашій місцевості. Хіба вам не знайоме це відчуття ніби ви єдиний біткоїнер у місті? Хіба не було б чудово завести нових друзів, які люблять Біткоїн так само сильно, як і ви, у реальному житті?

Це те, для чого призначений додаток Orange Pill: налагодження дружніх відносин і створення успішної Біткоїн-спільноти, проводячи зустрічі та заводячи нові знайомства. На момент написання цієї статті кількість користувачів обчислюється тисячами.

Додаток Orange Pill прискорює гіпербіткоїнізацію в реальному житті
Користувачі можуть розмістити інформацію про свої заходи, присвячені Біткоїну. Джерело: Orange Pill App.

Крім допомоги у пошуку нових біткоїнерів у вашій місцевості, додаток Orange Pill також допомагає компаніям, які переходять на біткоїн. Було б непогано, якби ми могли витрачати сатоші у місцевих барах, готелях чи ресторанах, чи не так?

Це безперечно позитивно позначиться на досягненні стандарту Біткоїна. Щоб максимізувати попит для продавців-біткоїнерів, додаток Orange Pill уклав партнерську угоду з BTCMap.org.

Коли нова функція стане активною, програма буде показувати користувачам на карті скільки біткоїнерів знаходиться в даній місцевості. Ці дані важливі для власників бізнесу, щоб вони могли зрозуміти, чи є в ній активна група біткоїнерів, які готові витрачати сатоші в їхніх закладах.

Це перевага для власників малого бізнесу, тому що вони можуть миттєво залучати нових клієнтів без реклами. Біткоїнери готові витрачати сатоші та підтримувати бізнеси, які приймають біткоїни. У чому я точно впевнений, то це в тому, що біткоїнери лояльні та щиро вірять у Біткоїн.