Новий сервіс від Bitrefill полегшить подорож 140 країнами

Новий сервіс від Bitrefill полегшить подорож 140 країнами

Платформа оголосила про співпрацю із сервісом eSIM Go, завдяки цьому туристи отримають недорогий доступ до інтернету за біткоїни.

Платформа Bitrefill оголосила про співпрацю із сервісом eSIM Go, завдяки чому туристи у понад 140 країнах зможуть заздалегідь придбати за біткоїни електронну сім-карту й отримати доступ до інтернету одразу після прибуття. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

«Цей сервіс позбавляє багатьох клопотів, пов'язаних з подорожами. Ви можете просто отримати e-sim через Wi-Fi у літаку, встановити його за хвилину і бути в мережі з тієї миті, як ваш літак спланерує на асфальт, не переймаючись тим, що вам надійде несподіваний рахунок від оператора зв'язку», – розповів про нову послугу засновник та генеральний директор компанії Bitrefill Сергій Котляр.

За його словами, основна перевага рішення Bitrefill eSIM полягає в його простоті. Мандрівники можуть придбати бажаний тарифний план за допомогою BTC, і вже за кілька хвилин з'явиться безперебійне підключення до інтернету.

Запуск послуги Bitrefill eSIM підтверджує прагнення компанії використовувати біткоїн для зручності користувачів у всьому світі.

Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Дізнайтеся про ключові аспекти засобу заощадження та важливу роль, яку він відіг...
Bitcoin Magazine 03 травня 2023

Як купити BTC без доступу до інтернету

Біткоїн-технології активно розвиваються і в Україні. Нещодавно тут з'явилася можливість купівлі біткоїнів без інтернету за допомогою телефону. Тепер це можна зробити завдяки об'єднанню екосистеми біржі WhiteBIT із комунікаційними послугами мобільного оператора lifecell за допомогою USSD.

Надалі компанії мають намір забезпечити можливість поповнення мобільного рахунку за допомогою BTC та гаманця WhiteBIT з мобільного.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023