Новий сервіс від Bitrefill полегшить подорож 140 країнами

Новий сервіс від Bitrefill полегшить подорож 140 країнами

Платформа оголосила про співпрацю із сервісом eSIM Go, завдяки цьому туристи отримають недорогий доступ до інтернету за біткоїни.

Платформа Bitrefill оголосила про співпрацю із сервісом eSIM Go, завдяки чому туристи у понад 140 країнах зможуть заздалегідь придбати за біткоїни електронну сім-карту й отримати доступ до інтернету одразу після прибуття. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

«Цей сервіс позбавляє багатьох клопотів, пов'язаних з подорожами. Ви можете просто отримати e-sim через Wi-Fi у літаку, встановити його за хвилину і бути в мережі з тієї миті, як ваш літак спланерує на асфальт, не переймаючись тим, що вам надійде несподіваний рахунок від оператора зв'язку», – розповів про нову послугу засновник та генеральний директор компанії Bitrefill Сергій Котляр.

За його словами, основна перевага рішення Bitrefill eSIM полягає в його простоті. Мандрівники можуть придбати бажаний тарифний план за допомогою BTC, і вже за кілька хвилин з'явиться безперебійне підключення до інтернету.

Запуск послуги Bitrefill eSIM підтверджує прагнення компанії використовувати біткоїн для зручності користувачів у всьому світі.

Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Дізнайтеся про ключові аспекти засобу заощадження та важливу роль, яку він відіг...
Bitcoin Magazine 03 травня 2023

Як купити BTC без доступу до інтернету

Біткоїн-технології активно розвиваються і в Україні. Нещодавно тут з'явилася можливість купівлі біткоїнів без інтернету за допомогою телефону. Тепер це можна зробити завдяки об'єднанню екосистеми біржі WhiteBIT із комунікаційними послугами мобільного оператора lifecell за допомогою USSD.

Надалі компанії мають намір забезпечити можливість поповнення мобільного рахунку за допомогою BTC та гаманця WhiteBIT з мобільного.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Рада проти податкових пільг для біткоїна, Reddit купує BTC, курс біткоїна не зростає через фіксацію прибутку, ще один банк у Швейцарії запустив біткоїн-послуги, з Coinbase активно виводять BTC, Карлсон не домовився про «біткоїн-інтерв'ю» із Джонсоном, біткоїн-ETF залучає по $2 млрд на день від інституціоналів. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Block надала фінансову звітність за четвертий квартал 2023 року. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Нестандартні транзакції біткоїна тепер зможуть бути додані до мемпулу. Володимир Гришенко 23 лютого 2024