Українці тепер можуть купити BTC без інтернету

Українці тепер можуть купити BTC без інтернету

Компанії WhiteBIT та lifecell представили сервіс для проведення біткоїн-транзакцій за допомогою кнопкових телефонів без підключення до інтернету.

Провести біткоїн-транзакції в Україні тепер можна за допомогою кнопкового телефону та без інтернету. Про це повідомила біткоїн-біржа WhiteBIT.

Це стало можливим завдяки об'єднанню блокчейн-екосистеми біржі з комунікаційними послугами мобільного оператора lifecell за допомогою USSD.

USSD – стандартний сервіс у мережах GSM, що дозволяє організувати інтерактивну взаємодію між абонентом і сервісною програмою через короткі повідомлення.

Тепер абоненти lifecell можуть працювати з платформою WhiteBIT у роумінгу без потреби підключення до інтернету й навіть з використанням кнопкових телефонів.

За допомогою USSD-команд користувачам доступні:

- перевірка курсу BTC;

- деталізована інформація щодо загального та торговельного балансів;

- перекази коштів між гаманцями;

- купівля-продаж біткоїнів та зарахування депозитів.

У lifecell відзначають високу безпеку такого каналу зв'язку, оскільки мобільний оператор передає транзакції через захищене середовище.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Експерименти з біткоїн-транзакціями без інтернету

Ще у 2018 році розробник з Нової Зеландії зміг відправити біткоїни, не використовуючи для цього ні електричну розетку, ні підключення до інтернету. Для цього йому знадобився скромний набір недорогих пристроїв у вигляді чотирьох девайсів goTenna та Android-телефону за 30 доларів.

goTenna – це невеликі пристрої, які використовують групи мандрівників, щоб бути на зв'язку один з одним у місцях, де немає покриття стільникової мережі. Ці пристрої можуть підключатися до смартфонів через Bluetooth і надсилають дані по радіочастотах іншим подібним пристроям.

А у 2020 році у Венесуелі команда розробників представила рішення Locha, що дозволяє здійснювати операції з біткоїном без підключення до інтернету.

Рішенням є mesh-мережа. Розробники також анонсували два пристрої, що дозволяють підключатися до блокчейну Біткоїна за допомогою радіохвиль великої дальності.

Перше, що отримало назву Turpial, є простішою версією радіопередавача, працює на відстанях від одного до двох кілометрів у міських районах. Друге, Harpia – обмежений радіомодуль для невеликих комп'ютерів.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024