Українці тепер можуть купити BTC без інтернету

Українці тепер можуть купити BTC без інтернету

Компанії WhiteBIT та lifecell представили сервіс для проведення біткоїн-транзакцій за допомогою кнопкових телефонів без підключення до інтернету.

Провести біткоїн-транзакції в Україні тепер можна за допомогою кнопкового телефону та без інтернету. Про це повідомила біткоїн-біржа WhiteBIT.

Це стало можливим завдяки об'єднанню блокчейн-екосистеми біржі з комунікаційними послугами мобільного оператора lifecell за допомогою USSD.

USSD – стандартний сервіс у мережах GSM, що дозволяє організувати інтерактивну взаємодію між абонентом і сервісною програмою через короткі повідомлення.

Тепер абоненти lifecell можуть працювати з платформою WhiteBIT у роумінгу без потреби підключення до інтернету й навіть з використанням кнопкових телефонів.

За допомогою USSD-команд користувачам доступні:

- перевірка курсу BTC;

- деталізована інформація щодо загального та торговельного балансів;

- перекази коштів між гаманцями;

- купівля-продаж біткоїнів та зарахування депозитів.

У lifecell відзначають високу безпеку такого каналу зв'язку, оскільки мобільний оператор передає транзакції через захищене середовище.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Експерименти з біткоїн-транзакціями без інтернету

Ще у 2018 році розробник з Нової Зеландії зміг відправити біткоїни, не використовуючи для цього ні електричну розетку, ні підключення до інтернету. Для цього йому знадобився скромний набір недорогих пристроїв у вигляді чотирьох девайсів goTenna та Android-телефону за 30 доларів.

goTenna – це невеликі пристрої, які використовують групи мандрівників, щоб бути на зв'язку один з одним у місцях, де немає покриття стільникової мережі. Ці пристрої можуть підключатися до смартфонів через Bluetooth і надсилають дані по радіочастотах іншим подібним пристроям.

А у 2020 році у Венесуелі команда розробників представила рішення Locha, що дозволяє здійснювати операції з біткоїном без підключення до інтернету.

Рішенням є mesh-мережа. Розробники також анонсували два пристрої, що дозволяють підключатися до блокчейну Біткоїна за допомогою радіохвиль великої дальності.

Перше, що отримало назву Turpial, є простішою версією радіопередавача, працює на відстанях від одного до двох кілометрів у міських районах. Друге, Harpia – обмежений радіомодуль для невеликих комп'ютерів.

Клієнти найбільшого банку Бразилії зможуть торгувати BTC Клієнти найбільшого банку Бразилії зможуть торгувати BTC Фінустанова має намір розвивати біткоїн-послуги, попри посилення регулювання в країні. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Riot Platforms придбає у MicroBT партію «асіків» за $290 млн Riot Platforms придбає у MicroBT партію «асіків» за $290 млн Усі роботи з розгортання та налаштування обладнання завершаться у 2025 році. Продуктивність обладнання компанії має перевищити 38 EH/s. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
BlackRock отримав «стартовий капітал» для біткоїн-ETF BlackRock отримав «стартовий капітал» для біткоїн-ETF Інвестори виявляють інтерес до нового біржового продукту від керуючого активами. Дмитро Харьков 05 грудня 2023