Trustee випустив картку для BTC-платежів

Trustee випустив картку для BTC-платежів

Користувачі зможуть розраховуватись біткоїном у будь-яких торгових точках.

Український необанк Trustee Plus, що надає послуги на ринку цифрових активів, з 1 серпня розпочав випуск платіжної картки у мережі Mastercard, що дозволить користувачам розраховуватися біткоїном і криптовалютами у торгових точках. Про це повідомили на сайті компанії.

Картка випускається на території єврозони, через Google Pay або Apple Pay вона підв'язується до гаманця користувача. Під час транзакції автоматично змінює цифрову валюту на євро за курсом на поточний момент. В Україні євро автоматично обмінюється на гривню.

Використовувати картку можна майже відразу після проходження процедури верифікації. Trustee Plus стягує комісію лише за конвертацію цифрових активів – 0,5% від суми операції.

«Ми зробили все для того, щоб кожен міг використовувати криптовалюти для щоденних витрат. Вже зараз перший 2191 користувач активував свої криптокартки у застосунку Trustee Plus», – розповів засновник і CEO Trustee Plus Вадим Груша.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Ще продукти Trustee

Компанія також працює над гаманцем Trustee Wallet. Зокрема, він має повністю відкритий код і постійно оновлюється, що дозволяє користувачам бути впевненими, що всі потенційні вразливості ефективно мінімізовано.

Співзасновниця Trustee Wallet Ксенія Житомирська на конференції Bitcoin Magazine Україна, яка відбулася у лютому 2023 року, докладно пояснила переваги некастодіальних біткоїн-гаманців.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Трамп приїде на Bitcoin 2024, від біткоїн-резервів Німеччини залишилось небагато, трейдери у збитках через падіння курсу BTC, Metaplanet купила ще 43 біткоїна, індекс жадібності й страху на півторарічному мінімумі, серед країн з прийняття BTC лідирує Аргентина. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Експерти Culper Research вважають, що акції майнера «дико переоцінені» і мали б коштувати на 52%-79% менше. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Головний цифровий актив продовжує стало відновлюватися, попри продажі монет урядом Німеччини. Дмитро Харьков 12 липня 2024