Джеймсон Лопп заступився за Wallet of Satoshi

Джеймсон Лопп заступився за Wallet of Satoshi

Биткоїнери регулярно критикують кастодіальні рішення, зокрема цей гаманець.

Технічний директор компанії Casa Джеймсон Лопп розповів про переваги Lightning Network для розробників кастодіальних рішень. Про це повідомляє The Block.

Основній критиці у суспільстві піддаються кастодіальні рішення, такі, наприклад, як Wallet of Satoshi. Попри всі його зручності, існує ризик, що кошти з нього можуть бути втрачені.

Лопп виступив на захист Lightning Network, визнавши наявність певних складнощів, які призвели до компромісу зручності з кастодіальними рішеннями. Однак він зазначив, що система, яка активно розробляється, ще не завершена, і частина роботи полягає у розв'язанні труднощів, що залишилися.

«Безперечно, система Lightning складна, а складність передбачає наявність компромісів, і це одна з причин, через яку багато людей зрештою використовують кастодіальні рішення. Кастодіани мають можливість приховати багато труднощів під капотом, і саме тому їм вдається залучити більше користувачів, оскільки вони надають зручніше рішення», – зазначив Лопп.

Що стосується небезпек, пов'язаних із кастодіальними рішеннями Lightning, то, на думку Лоппа, «це все та сама стара історія про зручність і суверенітет».

Що таке біткоїн-гаманець? Гайд зі зберігання BTC
Що таке біткоїн-гаманець? Гайд зі зберігання BTC
Після того як ви придбаєте біткоїн, вам потрібно буде зберігати його в безпечном...
Bitcoin Magazine 30 березня 2023

Популярність Wallet of Satoshi

За допомогою гаманця Wallet of Satoshi у червні було здійснено 689 000 платежів, що на 5% більше, ніж у травні, і приблизно на 150% вище показника за аналогічний період 2022 року.

За словами розробників гаманця, сумарна кількість транзакцій вже наближається до 10 млн.

У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі Радник президента вважає, що торговельні майданчики негативно впливають на курс національної валюти. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
До Квона можуть екстрадувати до США До Квона можуть екстрадувати до США Відповідне рішення ухвалив Верховний суд Чорногорії. Однак його можуть оскаржити в апеляційному суді. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Том Лі очікує біткоїн по $150 000 Том Лі очікує біткоїн по $150 000 На думку аналітика, на зростання курсу вплинуть халвінг, що наближається, і пом'якшення грошово-кредитної політики. Володимир Гришенко 22 лютого 2024