Lightning-стартап залучив $4 млн інвестицій

Lightning-стартап залучив $4 млн інвестицій

Amboss Technologies планує витратити отримані кошти на дослідження у сфері Lightning Network та штучного інтелекту.

Amboss Technologies, компанія з аналізу даних, що спеціалізується на Lightning Network, залучила $4 млн як початкове фінансування від Stillmark та кількох інших фірм венчурного капіталу, включаючи Valor Equity Partners, Draper Associates, Fulgur Ventures та Ride Wave Ventures. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Стартап Amboss використовує дані, аналітику та соціальний компонент, щоб користувачі могли приймати стратегічні рішення щодо маршрутизації платежів через мережу Lightning. Компанія заявляє, що фінансування спрямовано на дослідження у сфері штучного інтелекту. Зокрема, використовуючи ШІ та машинне навчання, Amboss може додати різні інструменти прийняття рішень до своїх продуктів, які допоможуть автоматизувати керування вузлами та каналами.

«Платформа аналізу даних, яку ми створили разом із командою Amboss, демонструє безліч переваг Lightning Network як фінансової системи, яку контролює співтовариство. Наше прагнення оптимізувати платежі за допомогою машинного навчання залучило стратегічних інвесторів, які розуміють значний проривний потенціал Lightning та нашу роль у вдосконаленні глобальних платежів», – заявив співзасновник і генеральний директор Amboss Джессі Шредер.

Своєю чергою, керівна партнерка Stillmark Еліс Кіллін зазначила, що надійність платежів має вирішальне значення для підприємств та установ, які розглядають та активно готуються до підключення Lightning Network.

Вона похвалила Amboss за надання передових продуктів, які полегшують роботу з Lightning.

Amboss першою запровадила у свою платформу соціальний прошарок, що охоплює групи спільноти, дошки оголошень, систему оцінки репутації та можливість взаємодії у соцмережах.

Переваги LN над традиційними платіжними системами

Варто зауважити, що середня ставка комісії через Lightning Network у тисячу разів дешевша, ніж у платіжних системах Mastercard або Visa і становить 0,0029% від відправленої суми. При цьому Visa та Mastercard стягують комісію у розмірі близько 2–3% за транзакцію.

Сьогодні середня ставка комісії у разі переказу 1 BTC, надісланого через Lightning Network, становить близько 3000 сатоші.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Мережа Lightning постійно розвивається

Засновник PayPal Девід Маркус нещодавно представив нову платформу LightSpark – додаток до Lightning Network, орієнтований на представників бізнесу. Новий продукт має полегшити інтеграцію Lightning Network у роботу компаній. Рішення дозволить операторам нод оптимізувати пошук балансу між вхідними та вихідними транзакціями.

Бразилія до кінця року врегулює Біткоїн-індустрію Бразилія до кінця року врегулює Біткоїн-індустрію Також пройдуть публічні консультації щодо правил ведення бізнесу провайдерами цифрових послуг. Володимир Гришенко 21 травня 2024
Розробників Samourai Wallet захищатиме новий Біткоїн-фонд Розробників Samourai Wallet захищатиме новий Біткоїн-фонд The Bitcoin Policy Institute створив для захисту розробників некастодіальних інструментів фонд Peer-to-Peer Rights Fund. Володимир Гришенко 21 травня 2024
Британський суд визнав Крейга Райта брехуном Британський суд визнав Крейга Райта брехуном Австралієць більше не зможе судитись з Біткоїн-розробниками у британській юрисдикції. Володимир Гришенко 21 травня 2024