Mutiny Wallet зібрав понад $300 000 інвестицій

Mutiny Wallet зібрав понад $300 000 інвестицій

Компанія планує розробити Lightning-гаманець, що працює у браузері.

Компанія Mutiny Wallet зібрала понад $300 000 інвестицій для створення браузерного біткоїн-гаманця. Про це вона повідомила у пресрелізі.

Гроші були зібрані в рамках pre-seed раунду – першої стадії інвестування, коли творці шукають варіанти грантової підтримки або кошти приватних інвесторів.

Mutiny Wallet стане першим Lightning-гаманцем, який працюватиме виключно у веббраузері.

«В інтернеті я створюю річ і публікую там. Мені не потрібно питати дозволу в App Store чи будь-кого ще», – розказував на презентації гаманця один із його засновників Пол Міллер.

Mutiny Wallet орієнтований на конфіденційність. Він здатний працювати будь-де, забезпечуючи миттєве підключення. Компанія також розробляє реалізацію ноди наступного покоління, адаптовану до Mutiny Wallet. Вона буде інтегрувати Lightning та онлайн-інструменти конфіденційності.

Команда Mutiny Wallet

Засновниками компанії є Тоні Джорджіо, інженер зі значним досвідом роботи в Біткоїн-стартапах, Бен Карман, колишній провідний інженер The Bitcoin Company, та Пол Міллер, який раніше працював у команді R&D компанії Voltage та брав участь у численних проєктах, таких як OpenSats, Fedimint та BDK.

В оголошенні вони детально описали своє бажання створити гаманець для щоденних витрат для «вибагливих Біткоїн-ентузіастів та їхніх друзів-новачків, які тільки починають свій шлях у кролячій норі».

Що таке біткоїн-гаманець? Гайд зі зберігання BTC
Що таке біткоїн-гаманець? Гайд зі зберігання BTC
Після того як ви придбаєте біткоїн, вам потрібно буде зберігати його в безпечном...
Bitcoin Magazine 30 березня 2023

Що ще нового на ринку біткоїн-гаманців

На ринку регулярно з’являються нові біткоїн-гаманці, а також регулярно оновлюються популярні продукти. Так нещодавно розробники Wasabi Wallet випустили нову версію гарячого біткоїн-гаманця 2.0.3, що повертає функцію Coin Control (контролю над монетами).

Coin Control дозволяє безпосередньо контролювати власні UTXOs (невитрачені виходи транзакцій), таким чином підвищуючи приватність. Розробники компанії усунули вразливості попередніх версій та повернули цю опцію для користувачів.

Кит, що спав чотири роки, переказав BTC на $137 млн Кит, що спав чотири роки, переказав BTC на $137 млн Користувач накопичив 3623 біткоїни з жовтня 2018 року по грудень 2019 року, коли він у середньому коштував $6900. Володимир Гришенко 30 листопада 2023
У Бразилії вводять новий біткоїн-податок У Бразилії вводять новий біткоїн-податок Влада країни за рахунок нових податків у 2024 році хоче зібрати $4 млрд. Володимир Гришенко 30 листопада 2023
Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF Pando Asset стала вже тринадцятою фірмою, яка бажає запустити біржовий біткоїн-фонд. Володимир Гришенко 30 листопада 2023