Mutiny Wallet зібрав понад $300 000 інвестицій

Mutiny Wallet зібрав понад $300 000 інвестицій

Компанія планує розробити Lightning-гаманець, що працює у браузері.

Компанія Mutiny Wallet зібрала понад $300 000 інвестицій для створення браузерного біткоїн-гаманця. Про це вона повідомила у пресрелізі.

Гроші були зібрані в рамках pre-seed раунду – першої стадії інвестування, коли творці шукають варіанти грантової підтримки або кошти приватних інвесторів.

Mutiny Wallet стане першим Lightning-гаманцем, який працюватиме виключно у веббраузері.

«В інтернеті я створюю річ і публікую там. Мені не потрібно питати дозволу в App Store чи будь-кого ще», – розказував на презентації гаманця один із його засновників Пол Міллер.

Mutiny Wallet орієнтований на конфіденційність. Він здатний працювати будь-де, забезпечуючи миттєве підключення. Компанія також розробляє реалізацію ноди наступного покоління, адаптовану до Mutiny Wallet. Вона буде інтегрувати Lightning та онлайн-інструменти конфіденційності.

Команда Mutiny Wallet

Засновниками компанії є Тоні Джорджіо, інженер зі значним досвідом роботи в Біткоїн-стартапах, Бен Карман, колишній провідний інженер The Bitcoin Company, та Пол Міллер, який раніше працював у команді R&D компанії Voltage та брав участь у численних проєктах, таких як OpenSats, Fedimint та BDK.

В оголошенні вони детально описали своє бажання створити гаманець для щоденних витрат для «вибагливих Біткоїн-ентузіастів та їхніх друзів-новачків, які тільки починають свій шлях у кролячій норі».

Що таке біткоїн-гаманець? Гайд зі зберігання BTC
Що таке біткоїн-гаманець? Гайд зі зберігання BTC
Після того як ви придбаєте біткоїн, вам потрібно буде зберігати його в безпечном...
Bitcoin Magazine 30 березня 2023

Що ще нового на ринку біткоїн-гаманців

На ринку регулярно з’являються нові біткоїн-гаманці, а також регулярно оновлюються популярні продукти. Так нещодавно розробники Wasabi Wallet випустили нову версію гарячого біткоїн-гаманця 2.0.3, що повертає функцію Coin Control (контролю над монетами).

Coin Control дозволяє безпосередньо контролювати власні UTXOs (невитрачені виходи транзакцій), таким чином підвищуючи приватність. Розробники компанії усунули вразливості попередніх версій та повернули цю опцію для користувачів.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Акції майнерів дорожчають через Трампа, Terraform Labs виплатить $4,5 млрд штрафу, кити активно накопичують BTC, новий гаманець від Trezor, найбільший банк Бразилії дозволив біткоїн-торгівлю, канадська DeFi-компанія купує BTC,  Riot Platforms намагається поглинути Bitfarms. Володимир Гришенко 14 червня 2024
Trezor представив новий гаманець Trezor представив новий гаманець Разом з пристроєм розробники презентували нову клієнтську програму Trezor Expert. Володимир Гришенко 14 червня 2024
Riot Platforms збільшує свою частку у Bitfarms Riot Platforms збільшує свою частку у Bitfarms Американський майнер купив додатково ще понад 1,4 млн акцій конкурента. Володимир Гришенко 14 червня 2024