Вийшла нова версія біткоїн-гаманця Wasabi Wallet

Вийшла нова версія біткоїн-гаманця Wasabi Wallet

Розробники покращили приватність та розширили функціонал гаманця.

Розробники Wasabi Wallet випустили нову версію гарячого біткоїн-гаманця 2.0.3, що повертає функцію Coin Control (контролю над монетами). Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Coin Control дозволяє безпосередньо контролювати власні UTXOs (невитрачені виходи транзакцій), таким чином підвищуючи приватність. Розробники компанії усунули вразливості попередніх версій та повернули цю опцію для користувачів.

Вийшла нова версія біткоїн-гаманця Wasabi Wallet
Офіційний сайт Wasabi Wallet. Джерело: Wasabi Wallet.

До того ж нова версія включає оновлення Tor та усуває ризики безпеки при використанні операційної системи MacOS. Раніше також були внесені зміни в інтеграцію з CoinJoin, щоб попередити витік приватної інформації через UTXOs.

Що таке Wasabi Wallet

Wasabi Wallet – це гарячий десктопний гаманець, розроблений виключно для біткоїна. Він також має додаткову інтеграцію з найпопулярнішими холодними гаманцями, сприяючи таким чином максимальній функціональності.

Wasabi Wallet є досить популярним серед біткоїнерів через високі стандарти приватності та захисту персональних даних. Він також дозволяє налаштувати більшість параметрів транзакцій, що може бути важливо для більш досвідчених користувачів.

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

Нові моделі холодних гаманців

Протягом останніх трьох місяців відбулися презентації нових моделей найпопулярніших апаратних гаманців. Зокрема, Ledger представив модель Stax із сенсорним екраном, а Coldcard – модель Q1 з QWERTY-клавіатурою та двома MicroSD-картами.

Кит, що спав чотири роки, переказав BTC на $137 млн Кит, що спав чотири роки, переказав BTC на $137 млн Користувач накопичив 3623 біткоїни з жовтня 2018 року по грудень 2019 року, коли він у середньому коштував $6900. Володимир Гришенко 30 листопада 2023
У Бразилії вводять новий біткоїн-податок У Бразилії вводять новий біткоїн-податок Влада країни за рахунок нових податків у 2024 році хоче зібрати $4 млрд. Володимир Гришенко 30 листопада 2023
Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF Pando Asset стала вже тринадцятою фірмою, яка бажає запустити біржовий біткоїн-фонд. Володимир Гришенко 30 листопада 2023