Вийшла нова версія біткоїн-гаманця Wasabi Wallet

Вийшла нова версія біткоїн-гаманця Wasabi Wallet

Розробники покращили приватність та розширили функціонал гаманця.

Розробники Wasabi Wallet випустили нову версію гарячого біткоїн-гаманця 2.0.3, що повертає функцію Coin Control (контролю над монетами). Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Coin Control дозволяє безпосередньо контролювати власні UTXOs (невитрачені виходи транзакцій), таким чином підвищуючи приватність. Розробники компанії усунули вразливості попередніх версій та повернули цю опцію для користувачів.

Вийшла нова версія біткоїн-гаманця Wasabi Wallet
Офіційний сайт Wasabi Wallet. Джерело: Wasabi Wallet.

До того ж нова версія включає оновлення Tor та усуває ризики безпеки при використанні операційної системи MacOS. Раніше також були внесені зміни в інтеграцію з CoinJoin, щоб попередити витік приватної інформації через UTXOs.

Що таке Wasabi Wallet

Wasabi Wallet – це гарячий десктопний гаманець, розроблений виключно для біткоїна. Він також має додаткову інтеграцію з найпопулярнішими холодними гаманцями, сприяючи таким чином максимальній функціональності.

Wasabi Wallet є досить популярним серед біткоїнерів через високі стандарти приватності та захисту персональних даних. Він також дозволяє налаштувати більшість параметрів транзакцій, що може бути важливо для більш досвідчених користувачів.

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

Нові моделі холодних гаманців

Протягом останніх трьох місяців відбулися презентації нових моделей найпопулярніших апаратних гаманців. Зокрема, Ledger представив модель Stax із сенсорним екраном, а Coldcard – модель Q1 з QWERTY-клавіатурою та двома MicroSD-картами.

Кількість біткоїн-банкоматів у світі почала зростати Кількість біткоїн-банкоматів у світі почала зростати У травні порівняно з попереднім місяцем кількість таких пристроїв зросла на 5% і досягла 35 065 одиниць. Володимир Гришенко 05 червня 2023
Google допоможе розвивати мережу Lightning Google допоможе розвивати мережу Lightning Провайдер Voltage уклав партнерську угоду з Google Cloud, що дозволить клієнтам створювати вузли Біткоїна та Lightning по всьому світу. Володимир Гришенко 02 червня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Складність майнінгу зростає, місячний дохід майнерів перевищив $900 млн, податки для майнерів у США не зростуть, Tether добуватиме BTC, обсяг торгів на біржах знизився, оновився BTCPay Server, Сейфедін Аммус працюватиме радником у Сальвадорі. Володимир Гришенко 02 червня 2023