Lightning Labs не зможе оновлювати протокол Taro

Lightning Labs не зможе оновлювати протокол Taro

Компанія програла судову справу блокчейн-стартапу Tari Labs.

Суд Північного округу Каліфорнії визнав Lightning Labs винним у порушенні прав інтелектуальної власності блокчейн-стартапу Tari Labs та заборонив вносити будь-які зміни у протокол Taro. Про це повідомляє The Block із посиланням на рішення суду.

Tari Labs подали заяву до суду ще минулого року, посилаючись на схожі назви стартапу та протоколу, а також схожі сфери роботи. Після дослідження всіх наведених доказів та вивчення матеріалів справи, каліфорнійський суд погодився з позицією позивачів.

Lightning Labs не зможе оновлювати протокол Taro
Логотип Lightning Labs. Джерело: M13.

У понеділок окружний суддя США Вільям Оррік задовольнив клопотання, яке забороняє компанії Lightning Labs вносити оновлення в протокол Taro та оголошувати про наступний етап розвитку проєкту. Рішення буде діяти доти, доки не відбудеться слухання по будь-якому клопотанню про скасування тимчасової судової заборони.

Вплив на стартапи

Вердикт суду, вірогідно, вплине на значну кількість Lightning-стартапів. Наприклад, програма Wolf, що реалізується у Нью-Йорку, пропонує інтеграцію Lightning Network та Taro для своїх учасників.

Вплив на цю та інші освітні та практичні Lightning-програми залишається невизначеним, адже попит на Taro може зменшитися в умовах запровадження судових санкцій та відсутності оновлень протоколу.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що таке протокол Taro

Taro дозволяє користувачам видобувати, відправляти та отримувати активи й стейблкоїни в блокчейні Біткоїна. Походження активів може бути доведено за допомогою функціоналу універсів. Альфа-версія протоколу була представлена у вересні 2022 року.

У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу Для реалізації ініціативи Hashlabs Mining збирається використовувати пристрої ASIC WhatsMiner M63S. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Компанія передасть новому фонду 10% активів під управлінням GBTC, які оцінюються у майже $20 млрд. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Кошти надходять на банківські рахунки користувачів через місяць після оновлення таблиці. Володимир Гришенко 23 квітня 2024