Lightning Labs не зможе оновлювати протокол Taro

Lightning Labs не зможе оновлювати протокол Taro

Компанія програла судову справу блокчейн-стартапу Tari Labs.

Суд Північного округу Каліфорнії визнав Lightning Labs винним у порушенні прав інтелектуальної власності блокчейн-стартапу Tari Labs та заборонив вносити будь-які зміни у протокол Taro. Про це повідомляє The Block із посиланням на рішення суду.

Tari Labs подали заяву до суду ще минулого року, посилаючись на схожі назви стартапу та протоколу, а також схожі сфери роботи. Після дослідження всіх наведених доказів та вивчення матеріалів справи, каліфорнійський суд погодився з позицією позивачів.

Lightning Labs не зможе оновлювати протокол Taro
Логотип Lightning Labs. Джерело: M13.

У понеділок окружний суддя США Вільям Оррік задовольнив клопотання, яке забороняє компанії Lightning Labs вносити оновлення в протокол Taro та оголошувати про наступний етап розвитку проєкту. Рішення буде діяти доти, доки не відбудеться слухання по будь-якому клопотанню про скасування тимчасової судової заборони.

Вплив на стартапи

Вердикт суду, вірогідно, вплине на значну кількість Lightning-стартапів. Наприклад, програма Wolf, що реалізується у Нью-Йорку, пропонує інтеграцію Lightning Network та Taro для своїх учасників.

Вплив на цю та інші освітні та практичні Lightning-програми залишається невизначеним, адже попит на Taro може зменшитися в умовах запровадження судових санкцій та відсутності оновлень протоколу.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що таке протокол Taro

Taro дозволяє користувачам видобувати, відправляти та отримувати активи й стейблкоїни в блокчейні Біткоїна. Походження активів може бути доведено за допомогою функціоналу універсів. Альфа-версія протоколу була представлена у вересні 2022 року.

Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Це черговий крок компанії у розширенні сервісу транскордонних платежів. Юлiя Савицька 24 березня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн назвали активом року, Індекс жадібності та страху зростає, ходлерів більшає, арешт засновника Terraform Labs, зростання складності майнінгу, найбільший біткоїн-кит, звіт Білого дому про біткоїн, оновлення Wasabi Wallet. Євген Комчук 24 березня 2023
Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Учора До Квона затримали в аеропорту Подгориці з підробленими документами. Юлiя Савицька 24 березня 2023