У Нью-Йорку відкрили акселератор Lightning-стартапів

У Нью-Йорку відкрили акселератор Lightning-стартапів

Програма Wolf інтегрує Lightning Network та протокол Taro.

Компанія Stone Ridge Holdings Group відкрила у Нью-Йорку перший акселератор стартапів, що спеціалізуються на технології Lightning Network. Про це йдеться у її офіційному пресрелізі.

Акселератор складається з 8-тижневої програми для найкращих стартапів зі всього світу, що будуть запрошені до Нью-Йорку з покриттям витрат на проживання та проїзд. Усі команди, що отримають запрошення від Stone Ridge Holdings Group матимуть гарантовані інвестиції у розмірі $250 000.

Окрім того, панеллю буде визначено одного переможця, який отримає додатково $500 000 (загалом $750 000). Планується, що програма буде реалізована чотири рази на рік. Першій набір вже стартував. А перша сесія програми запланована на квітень 2023 року.

Структура програми

Wolf прагне зменшити дефіцит освітніх курсів з теми Lightning Network у відповідь на стрімке зростання популярності протоколу другого рівня Біткоїна. Тому програма забезпечить менторську підтримку для всіх обраних стартапів. У Wolf хочуть зосередитися на застосунках, реалізованих на Біткоїні та Lightning Network, а також застосуванні протоколу Taro. Програма забезпечить поєднання теоретичних і практичних завдань для розвитку відповідних технічних компетенцій.

Програма пристосовуватиметься до потреб окремих учасників та команд шляхом залучення додаткових спеціалістів та експертів зі специфічних питань індустрії. Розгляд різних проєктів та колаборація також мають сприяти створенню екосистеми навколо Lightning Network та інших інноваційних технологій.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Зростання потужності Lightning Network

Попри ведмежий ринок, протокол другого рівня Біткоїна демонструє рекордні темпи зростання. Пропускна здатність мережі нещодавно перевищила 5000 BTC та продовжує стабільно зростати. Популярність Lightning Network значною мірою зумовлена майже миттєвими переказами монет, мінімальними комісіями (менше одного цента) та незалежністю від банківської системи.

Пропускна здатність Lightning Network. Джерело: LookIntoBitcoin
Пропускна здатність Lightning Network. Джерело: LookIntoBitcoin

Що таке протокол Taro

Протокол Taro реалізований на основі оновлення Taproot, що дозволяє надсилати активи, створені на блокчейні Біткоїна, до Lightning Network. Загалом стає можливим створення мережі, що інтегрує різні активи цілком на блокчейні Біткоїна. Ліквідність Lightning Network може також значно зрости.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024