Пропускна здатність Lightning Network перевищила 5500 BTC

Пропускна здатність Lightning Network перевищила 5500 BTC

Протокол другого рівня Біткоїна стає дедалі популярнішим.

Пропускна здатність мережі Lightning встановила новий історичний максимум у 5500 BTC. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Обсяг BTC, що використовується в мережі, зріс приблизно на 10% від початку року. Головним чинником, що пояснює цю динаміку, є зростання попиту на масштабовані рішення та швидкі й дешеві перекази у мережі.

Пропускна здатність Lightning Network перевищила 5500 BTC
Пропускна здатність Lightning Network. Джерело: Bitcoin Magazine.

Відновлення ринкової вартості BTC вище за ціну реалізації також сприяє оптимізму інвесторів та інших учасників ринку. Опосередковано це має й позитивний вплив на протокол другого рівня Біткоїна.

Відкриті канали

Загальна кількість відкритих каналів перевищує 86 000, що також більше, ніж на початку року, але зростання цього параметру є менш значущим. Тобто обсяги Lightning-транзакцій у межах тих самих каналів стали більшими.

Така динаміка створює позитивний сигнал для розвитку Біткоїн-екосистеми та використання BTC як головного інструменту для здійснення мікроплатежів на міжнародному рівні.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Зростання кількості біткоїн-адрес

Певний бум наразі спостерігається й на базову рівні блокчейну Біткоїна. Зокрема загальна кількість активних (ненульових адрес) вперше перевищила 44 млн. Частково це пов’язане із запуском протоколу Ordinals, що створює немонетарний попит на простір блоків.

Читайте також: Що таке Біткоїн?

На Кріштіану Роналду подали до суду через рекламу Binance На Кріштіану Роналду подали до суду через рекламу Binance Футболіста звинуватили у тому, що він просував незареєстровані цінні папери у координації з торговельним майданчиком. Володимир Гришенко 29 листопада 2023
Швидкість обігу BTC опустилася до історично низького рівня Швидкість обігу BTC опустилася до історично низького рівня Інвестори воліють зберігати свої біткоїни, ніж торгувати ними. Володимир Гришенко 29 листопада 2023
Помер один із головних критиків Біткоїна Помер один із головних критиків Біткоїна Чарлі Мангеру було 99 років, і протягом усього свого життя він дотримувався виключно традиційних підходів до інвестування. Дмитро Харьков 29 листопада 2023