Пропускна здатність Lightning Network перевищила 5500 BTC

Пропускна здатність Lightning Network перевищила 5500 BTC

Протокол другого рівня Біткоїна стає дедалі популярнішим.

Пропускна здатність мережі Lightning встановила новий історичний максимум у 5500 BTC. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Обсяг BTC, що використовується в мережі, зріс приблизно на 10% від початку року. Головним чинником, що пояснює цю динаміку, є зростання попиту на масштабовані рішення та швидкі й дешеві перекази у мережі.

Пропускна здатність Lightning Network перевищила 5500 BTC
Пропускна здатність Lightning Network. Джерело: Bitcoin Magazine.

Відновлення ринкової вартості BTC вище за ціну реалізації також сприяє оптимізму інвесторів та інших учасників ринку. Опосередковано це має й позитивний вплив на протокол другого рівня Біткоїна.

Відкриті канали

Загальна кількість відкритих каналів перевищує 86 000, що також більше, ніж на початку року, але зростання цього параметру є менш значущим. Тобто обсяги Lightning-транзакцій у межах тих самих каналів стали більшими.

Така динаміка створює позитивний сигнал для розвитку Біткоїн-екосистеми та використання BTC як головного інструменту для здійснення мікроплатежів на міжнародному рівні.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Зростання кількості біткоїн-адрес

Певний бум наразі спостерігається й на базову рівні блокчейну Біткоїна. Зокрема загальна кількість активних (ненульових адрес) вперше перевищила 44 млн. Частково це пов’язане із запуском протоколу Ordinals, що створює немонетарний попит на простір блоків.

Читайте також: Що таке Біткоїн?

Marathon Digital навчить Кенію майнити Marathon Digital навчить Кенію майнити Міністерство енергетики країни вже провело відповідні консультації з майнінговою компанією. Володимир Гришенко 27 травня 2024
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн піднявся вище $71 000, акції MicroStrategy дохідніші за BTC, біткоїн-продукти з’являться на LSE, кількість активних біткоїн-банкоматів зменшилася, Дональд Трамп збирає BTC на вибори, у Венесуелі заборонили майнінг, кит сплатив $7 за переказ $1 млрд у BTC. Володимир Гришенко 24 травня 2024
Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Монети були видобуті у 2010 році, коли творець Біткоїна ще був активним у спільноті. Володимир Гришенко 24 травня 2024