Пропускна здатність Lightning Network перевищила 5500 BTC

Пропускна здатність Lightning Network перевищила 5500 BTC

Протокол другого рівня Біткоїна стає дедалі популярнішим.

Пропускна здатність мережі Lightning встановила новий історичний максимум у 5500 BTC. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Обсяг BTC, що використовується в мережі, зріс приблизно на 10% від початку року. Головним чинником, що пояснює цю динаміку, є зростання попиту на масштабовані рішення та швидкі й дешеві перекази у мережі.

Пропускна здатність Lightning Network перевищила 5500 BTC
Пропускна здатність Lightning Network. Джерело: Bitcoin Magazine.

Відновлення ринкової вартості BTC вище за ціну реалізації також сприяє оптимізму інвесторів та інших учасників ринку. Опосередковано це має й позитивний вплив на протокол другого рівня Біткоїна.

Відкриті канали

Загальна кількість відкритих каналів перевищує 86 000, що також більше, ніж на початку року, але зростання цього параметру є менш значущим. Тобто обсяги Lightning-транзакцій у межах тих самих каналів стали більшими.

Така динаміка створює позитивний сигнал для розвитку Біткоїн-екосистеми та використання BTC як головного інструменту для здійснення мікроплатежів на міжнародному рівні.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Зростання кількості біткоїн-адрес

Певний бум наразі спостерігається й на базову рівні блокчейну Біткоїна. Зокрема загальна кількість активних (ненульових адрес) вперше перевищила 44 млн. Частково це пов’язане із запуском протоколу Ordinals, що створює немонетарний попит на простір блоків.

Читайте також: Що таке Біткоїн?

Торгівля BTC у Чилі стала доступнішою Торгівля BTC у Чилі стала доступнішою Мешканці країни тепер можуть займатися трейдингом на платформі MercadoLibre. Юлiя Савицька 30 березня 2023
Акції майнерів не встигають за динамікою біткоїна Акції майнерів не встигають за динамікою біткоїна Бум у сегменті майнінгу змінюється на стале зростання. Дмитро Харьков 30 березня 2023
Гонконг хоче спростити роботу Біткоїн-компаній Гонконг хоче спростити роботу Біткоїн-компаній Регіон хоче полегшити надання банківських операцій для компаній, які працюють з біткоїном та криптовалютами. Юлiя Савицька 29 березня 2023