Кити вперше за два роки стикнулися з нереалізованими збитками

Кити вперше за два роки стикнулися з нереалізованими збитками

Ведмежий ринок негативно впливає на категорію найбільших власників BTC.

Вперше з березня 2020 року власники BTC з балансом у 1000 монет і більше зазнають нереалізованих збитків. Про це повідомляється в аналітичному звіті Glassnode.

Середня ціна переказу монет з адрес, що контролюються китами наразі складає $17 825, що значно вище за поточну ринкову ціну в $15 600. Таким чином найбільші власники монет також зазнають чималого тиску протягом даної фази ведмежого ринку.

Фінансовий стан китів. Джерело: Glassnode
Фінансовий стан китів. Джерело: Glassnode

Протягом останнього тижня також спостерігається поступовий переказ монет на біржі від найбільших власників. Так, щоденний приріст балансу BTC, що спрямовуються китами на централізовані платформи складає 5000-7000 біткоїнів. Ця динаміка збільшує вірогідність нового циклу продажу монет.

Реалізовані прибутки та збитки

Динаміка реалізованих прибутків та збитків виглядає навіть більш критичною. Денний обсяг реалізованих прибутків складає лише $83 млн, у той час як реалізовані збитки досягли рекордного рівня у $1,5 млрд. Отже, переважна кількість власників змушена продавати монети у збиток.

Серед продавців також домінують приватні та інституційні інвестори, що придбали BTC протягом цього циклу (за останні 1-2 роки). Не отримавши прибутків та стикаючись із нестачею резервів, багато з них змушені зафіксувати збитки на поточному рівні.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Попит на біткоїни

Попри нову фазу капітуляції на ринку, позиції біткоїна залишаються значно стабільнішими у порівнянні з іншими цифровими активами. Зокрема кити активно переводять свої резерви зі стейблкоїнів у біткоїни (понад 46 000 за тиждень), намагаючись придбати BTC за мінімально можливими цінами.

Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн На тлі цього рішення вартість акцій компанії зросла на 21%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Прокуратура видала наказ про екстрений продаж біткоїнів, побоюючись, що їх вартість може впасти більш ніж на 10%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Голова правління Real Bedford Пітер МакКормак – відомий біткоїнер, тож вибір щодо резервного активу був очевидним. Дмитро Харьков 22 липня 2024