Кити вперше за два роки стикнулися з нереалізованими збитками

Кити вперше за два роки стикнулися з нереалізованими збитками

Ведмежий ринок негативно впливає на категорію найбільших власників BTC.

Вперше з березня 2020 року власники BTC з балансом у 1000 монет і більше зазнають нереалізованих збитків. Про це повідомляється в аналітичному звіті Glassnode.

Середня ціна переказу монет з адрес, що контролюються китами наразі складає $17 825, що значно вище за поточну ринкову ціну в $15 600. Таким чином найбільші власники монет також зазнають чималого тиску протягом даної фази ведмежого ринку.

Фінансовий стан китів. Джерело: Glassnode
Фінансовий стан китів. Джерело: Glassnode

Протягом останнього тижня також спостерігається поступовий переказ монет на біржі від найбільших власників. Так, щоденний приріст балансу BTC, що спрямовуються китами на централізовані платформи складає 5000-7000 біткоїнів. Ця динаміка збільшує вірогідність нового циклу продажу монет.

Реалізовані прибутки та збитки

Динаміка реалізованих прибутків та збитків виглядає навіть більш критичною. Денний обсяг реалізованих прибутків складає лише $83 млн, у той час як реалізовані збитки досягли рекордного рівня у $1,5 млрд. Отже, переважна кількість власників змушена продавати монети у збиток.

Серед продавців також домінують приватні та інституційні інвестори, що придбали BTC протягом цього циклу (за останні 1-2 роки). Не отримавши прибутків та стикаючись із нестачею резервів, багато з них змушені зафіксувати збитки на поточному рівні.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Попит на біткоїни

Попри нову фазу капітуляції на ринку, позиції біткоїна залишаються значно стабільнішими у порівнянні з іншими цифровими активами. Зокрема кити активно переводять свої резерви зі стейблкоїнів у біткоїни (понад 46 000 за тиждень), намагаючись придбати BTC за мінімально можливими цінами.

NASDAQ почне зберігати біткоїни NASDAQ почне зберігати біткоїни Біржовий гігант прагне працювати за моделлю компанії Fidelity. Юлiя Савицька 27 березня 2023
Інвестори переводять кошти з банків у BTC Інвестори переводять кошти з банків у BTC Банківська криза прискорила зростання вартості головного цифрового активу. Дмитро Харьков 27 березня 2023
Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Це черговий крок компанії у розширенні сервісу транскордонних платежів. Юлiя Савицька 24 березня 2023