У липні біткоїн може повернути втрачені позиції

У липні біткоїн може повернути втрачені позиції

Аналітики помітили, що у минулі роки коли червень закінчувався низхідним трендом, у липні відбувався стрімкий розворот.

У липні біткоїн може продемонструвати сильний відскок після невтішних результатів червня, коли ціна біткоїна впала майже на 7% за місяць. Про це йдеться у прогнозі аналітичного сервісу Coinglass, який відстежує щомісячну прибутковість біткоїна, починаючи з 2013 року.

Дані показують, що в попередні роки, коли червень закінчувався низхідним трендом, наступного місяця відбувалося стрімке повернення, при цьому біткоїн в середньому зростав на 7,4% за всю історію. Загалом, BTC демонстрував мінімальний місячний приріст у 8% протягом семи з останніх 11 липневих торгових періодів.

Які є альтернативні погляди

Однак деякі аналітики прогнозують, що липень може бути складнішим, ніж зазвичай. Вони вказують на можливі значні обсяги продажу біткоїнів урядом Німеччини та майбутні виплати постраждалим клієнтам біржі Mt. Gox, що загалом можуть чинити тиск на ціну біткоїна.

Головний інвестиційний директор компанії ZeroCap Джонатан де Вет розповів, що біткоїн впевнено торгується в діапазоні від низької до середньої позначки в $60 000, попри «зустрічні вітри».

Він очікує, що актив утримається на цьому рівні, але додав, що BTC може впасти до свого «ключового рівня підтримки» на позначці $57 000 в найближчі тижні, коли на ринок вийдуть виплати кредиторів Mt. Gox.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що відбувалось з біткоїном минулого тижня

Минулого тижня курс біткоїна знизився на 4,8% до позначки $61 500. Значного зниження ціна біткоїна зазнала 24 червня на тлі новин про розподіл монет Mt. Gox.

Та попри значні ліквідації, бикам вдалося того ж дня відновити контроль над ціновим рівнем у $60 000 та забезпечити помірне зростання.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024