Волатильність BTC наблизилась до історичних мінімумів

Волатильність BTC наблизилась до історичних мінімумів

Протягом двох тижнів біткоїн торгувався у межах 7% діапазону.

За 15 днів, що передували різкому зниженню 7 червня, ціна біткоїна змінювалася настільки мало, що наблизилася до історичних мінімумів, які спостерігалися за всі 15-денні періоди в історії біткоїна. Про це повідомляє Cointelegraph.

Після 15-денного періоду, протягом якого біткоїн торгувався в межах 7% діапазону, коливаючись між $66 936 і $71 656, його ціна різко знизилася на 3,33% до $69 264.

За словами головного інвестиційного директора Swan Bitcoin Рафи Загурі, період з 24 травня по 7 червня увійшов до «нижніх 6% випадків» волатильності.

«Горизонтальна синя лінія - це остання 15-денна ковзна волатильність у 23%. Вона, безумовно, виглядає близькою до нижнього рівня», - пояснив Загурі в пості на X від 7 червня, вказуючи на тривалий період, протягом якого біткоїн «застряг в діапазоні».

Він висвітлив результати ціни біткоїна у попередні періоди з такою ж низькою волатильністю або навіть нижчою. Протягом наступних 30 днів середня прибутковість становила 20,95%, мінімальна прибутковість знизилася на 32,06%, а максимальна - 218,40%.

Результати є ще більш значущими, якщо розглядати їх протягом 365 днів після попередніх аналогічних періодів низької волатильності. Хоча мінімальна прибутковість за цей період становить 55,59%, середня прибутковість - 820,82%.

Загурі повторив, що хоча це не є показником для майбутнього, він просто вважає, що є «цінність у тому, щоб вчитися на минулому».

Що відбувалось з курсом

Зниження курсу BTC відбулося після публікації звіту про стан зайнятості в США, в якому зростання показника щодо робочих місць виявилося сильнішим, ніж очікувалося, що свідчить про те, що Федеральна резервна система США може не знизити рівень інфляції 11 червня. Як відомо, це показник, за яким останнім часом уважно стежать аналітики, щоб спрогнозувати ціну біткоїна.

Станом на ранок 10 червня біткоїн торгується на рівні $69 300. Для биків наразі важливо закріпитися на поточних рівнях та накопичити додаткові обсяги для подовження ралі й у майбутньому.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Які чинники можуть вплинути на курс BTC

На зростання курсу біткоїна може вплинути популярність спотових біткоїн-фондів. Останнім часом все більше інвесторів вкладають кошти у біткоїн-ETF. Зокрема аналітики 4 червня зафіксували другий за величиною щоденний чистий приплив інвестицій у біткоїн-фонди з моменту їх появи у січні 2024 року, залучивши $886,7 млн.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024