Біткоїн-ETF залучили за день майже $900 млн

Біткоїн-ETF залучили за день майже $900 млн

Найбільше коштів зібрав фонд FBTC від Fidelity - $379 млн, за ним слідує фонд BlackRock IBIT з припливом у $274 млн.

Американські спотові біржові біткоїн-фонди 4 червня зафіксували другий за величиною щоденний чистий приплив коштів з моменту своєї появи, залучивши $886,7 млн. Відповідні дані оприлюднив сервіс SoSoValue.

У вівторок найбільше інвестицій зібрав фонд FBTC від Fidelity - $379 млн. За ним слідує фонд BlackRock IBIT з показником у $274 млн. В ARKB від Ark Invest та 21Shares надійшло $139 млн, а в BITB від Bitwise також зафіксовано приплив на суму $61 млн. GBTC від Grayscale залучив $28 млн, що є третім за величиною чистим припливом з моменту його конвертації. ETF VanEck та Valkyrie також зафіксували однозначні чисті притоки. Загалом з січня біткоїн-фонди зібрали $14,85 млрд інвестицій.

Показник залучених коштів 4 червня є другим за величиною з моменту лістингу. Найбільше інвестицій було зібрано 12 березня, тоді у фонди надійшло $1,05 млрд.

Успіх біткоїн-ETF

Про успіх біткоїн-ETF каже той факт, що вже кілька юрисдикцій погодили запуск біржових фондів на основі біткоїна. Зокрема, 4 червня запустились торги у Таїланді та Австралії.

Ще раніше, у квітні, спотові біржові біткоїн-фонди почали торгуватися на фондовому ринку в Гонконзі.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Що відбувається з курсом

Зацікавленість біткоїном з боку інституціональних інвесторів призвело до зростання курсу майже на 3% за добу до позначки $70 800. Провідні біржові фонди демонструють позитивну динаміку вже другий тиждень поспіль, а фонд BlackRock вперше обійшов фонд Grayscale за обсягами біткоїн-резервів.

Нещодавно також відбулися перші перекази біткоїнів, що належать платформі Mt. Gox. Проте процес виплати компенсації клієнтам збанкрутілої біржі, ймовірно, розтягнеться у часі, тому тиск на ринку на головний цифровий актив поки що не посилюється.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024