Джек Маллерс прогнозує біткоїн по $1 млн

Джек Маллерс прогнозує біткоїн по $1 млн

CEO компанії Strike упевнений, що таких висот актив досягне вже під час цього бичачого циклу.

Курс біткоїна під час бичачого ралі, що триває прямо зараз, може досягти позначки від $250 000 до $1 млн. Про це заявив генеральний директор платіжного сервісу Strike Джек Маллерс в рамках подкасту з засновником компанії Pomp Investments Ентоні Помпліано.

За словами Маллерса, Біткоїн все ще перебуває на ранньому етапі свого розвитку. Наразі ринок облігацій стикається з проблемами, тому центральні банки можуть запровадити значний обсяг ліквідності у фінансову систему для її стабілізації. Ця притока ліквідності спровокує зростання активів, включаючи біткоїн, впевнений бізнесмен.

Він також зауважив, що біткоїн стає все більш популярним серед фінансових гігантів з Волл-стріт, які змінюють своє ставлення до головного цифрового активу на краще.

«Біткоїн можна назвати найтвердішою формою грошей — завдяки фіксованому графіку видобутку монет та проведенню халвінгу кожні чотири роки. Швидкість випуску нових монет поступово знижується, при цьому підвищується довгострокова цінність біткоїна», - підкреслив CEO Strike.

Він додав, що Lightning Network, створене для проведення миттєвих та дешевих транзакцій рішення другого рівня на основі блокчейну Біткоіна, здатне ще більше підвищити попит на BTC. Адже, переконаний бізнесмен, біткоїн можна використовувати для повсякденних покупок, наприклад, для купівлі кави.

Чому великі гравці обирають біткоїн

Інституціонали та великі корпорації обирають біткоїн через його потенціал як захисту від інфляції та можливості для диверсифікації інвестиційних портфелів. Обмежена пропозиція Біткоїна, робить його привабливим активом для збереження вартості в умовах економічної нестабільності та зростання інфляційних ризиків.

Крім того, біткоїн забезпечує високу ліквідність і можливість швидко здійснювати великі фінансові операції, що є критично важливим для великих гравців на ринку. Технологічна інноваційність і зростаюче прийняття біткоїна як легітимного фінансового інструмента також сприяють його популярності серед інституціональних інвесторів і корпорацій, які прагнуть бути на передовій сучасних фінансових тенденцій.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Вдалий запуск біткоїн-ETF

Завдяки вдалому запуску біткоїн-ETF на початку цього року великі інвестори отримали простий, безпечний і регульований спосіб інвестування в біткоїн без необхідності прямого володіння, що також позначилось на вартості активу.

Як зазначив аналітик Bloomberg з питань ETF Ерік Балчунас, біткоїн-фонд компанії BlackRock за перший квартал залучив 414 акціонерів, «що є вражаючим результатом та побив усі рекорди».

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024