Біткоїн-фонд від BlackRock залучив понад 400 інвесторів

Біткоїн-фонд від BlackRock залучив понад 400 інвесторів

За словами аналітиків, зазвичай новостворені фонди на першому етапі збирають не більше 20 акціонерів.

Біткоїн-фонд компанії BlackRock за перший квартал залучив 414 акціонерів, «що є вражаючим результатом та б’є усі рекорди». Про це написав аналітик Bloomberg з питань ETF Ерік Балчунас у себе на сторінці у соцмережі X.

«IBIT (біткоїн-фонд BlackRock. – Ред.) у своєму першому сезоні зібрав 414 зареєстрованих інвесторів, що приголомшує та є рекордом. Навіть мати 20 інвесторів у новоствореному фонді – велика рідкість», - наголосив експерт.

За останні півтора місяця надходила фінансова звітність від компаній за перший квартал 2024 року, що дало уявлення про те, хто купляв спотові біткоїн-ETF і які саме акції.

Відповідно до даних аналітиків, найпопулярнішим з погляду зростання виявився біржовий ETF BlackRock, який збільшився з нуля доларів в управлінні на момент запуску в січні до $16,7 млрд в активах під управлінням станом на четвер, 16 травня.

Найбільшою кількістю акцій IBIT володіє компанія Millennium Management, яка інвестувала сюди $844 млн. Далі йдуть Schonfeld Strategic Advisors і Aristeia Capital з $248 млн і $163 млн відповідно, згідно з даними Fintel.

В чому секрет популярності біткоїн-ETF

Біржові біткоїн-фонди (ETF) стали популярними через їхню здатність забезпечувати простий, безпечний і регульований спосіб інвестування в біткоїн без необхідності прямого володіння. Вони надають інвесторам можливість отримати доступ до ринку біткоїна через традиційні фондові біржі, що значно спрощує процес купівлі та продажу.

Крім того, біткоїн-ETF дозволяють уникнути технічних складнощів і ризиків, пов'язаних зі зберіганням і безпекою. Інституціональні інвестори також цінують ці фонди за їх відповідність регуляторним вимогам, що підвищує довіру та привабливість біткоїна як інвестиційного активу. Диверсифікація портфелів шляхом включення біткоїн-ETF допомагає знизити ризики та потенційно підвищити дохідність, сприяючи їхній популярності серед широкого кола інвесторів.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Хто з інституціоналів інвестував у біткоїн-ETF

Крім великих компаній, біткоїн-ETF зацікавив також і Інвестиційну раду штату Вісконсин (SWIB). Як виявилось, вона також має позиції у спотових біржових біткоїн-фондах від компаній Grayscale і BlackRock. Відповідно, тепер пенсійна система штату Вісконсин також може мати доступ до біткоїн-інвестицій.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024