Курс біткоїна падав нижче $60 000 через коментарі голови ФРС

Курс біткоїна падав нижче $60 000 через коментарі голови ФРС

Попри зниження ціни головного цифрового активу, трейдери залишаються оптимістичними щодо його довгострокових перспектив.

17 квітня курс біткоїна на деякий час опустився нижче психологічної позначки у $60 000 після коментарів голови Федеральної резервної системи (ФРС) Джерома Павелла щодо процентних ставок.

Вчора, 17 квітня, близько 17:30 за київським часом біткоїн сягнув позначки $59 889. Але за годину піднявся вище $60 000.

На ринку безстрокових ф'ючерсів обсяг ліквідацій сягнув $15,54 млн. Довгі ліквідації склали близько $8,4 млн, а короткі - $6,02 млн. За даними трекера CoinGlass, за добу було ліквідовано $214,28 млн у 67 301 трейдера.

Падіння ціни біткоїна почалося після коментарів голови ФРС про те, що процентні ставки, швидше за все, не будуть знижуватися в найближчому майбутньому. У вівторок Джером Павелл, прокоментував на форумі у Вашингтоні, що центральний банк США, ймовірно, не досягне своєї мети по інфляції у 2% найближчим часом.

Що думають експерти

Хоч ціна біткоїна ненадовго впала нижче $60 000 всього за кілька днів до довгоочікуваного халвінгу, з усім тим, багато трейдерів залишаються оптимістичними щодо довгострокових цінових перспектив головного цифрового активу, спираючись на історичні графіки та притоки інституційних інвесторів.

Попри нещодавню цінову корекцію, біткоїн повернув собі ключовий індикатор ковзної середньої, який сигналізував про початок бичачого тренду під час попередніх ринкових циклів, як пише популярний аналітик Moustache у своєму дописі від 16 квітня:

«Багато людей очікують набагато нижчих цін, але я ні... BTC відновив (синю) лінію минулого місяця, а зараз відступив. Коли це відбувалося у 2012, 2016 і 2020 роках, біткоїн тільки починав свій шлях».

https://twitter.com/el_crypto_prof/status/1780229833206771887

За словами аналітика Rekt Capital, біткоїн перебуває в «небезпечній зоні» перед халвінгом вже протягом місяця, починаючи з 14 березня:

«Вже місяць біткоїн знаходиться в небезпечній зоні (помаранчевий колір). За цей час біткоїн двічі відкочувався назад – на 18% в березні та сьогодні майже на 16%».

https://twitter.com/rektcapital/status/1780487372804649384

За останній тиждень ціна біткоїна впала більш ніж на 7%. Основною причиною падіння може бути нещодавня геополітична напруженість між Іраном та Ізраїлем, вважає генеральний директор і засновник компанії Mantra Джон Патрік Маллін:

«На цьому тижні відбулася важлива подія з Іраном та Ізраїлем. Криптовалютні ринки більш рухливі, ніж будь-які інші на планеті, тому подібні події відображаються майже миттєво, що ми й спостерігали. Однак я скажу, що одразу після цього спостерігався відскок, що є дуже оптимістичним у довгостроковій перспективі».

Поточне падіння вважається здоровою корекцією, оскільки перспективи на наступні 18 місяців залишаються бичачими, вважає Маллін.

Біткоїн-трейдери також зберігають оптимізм завдяки постійному притоку коштів від 10 спотових біржових біткоїн-фондів в США і нещодавньому схваленню спотових біржових біржових фондів в Гонконзі, які повинні почати торги протягом наступних двох тижнів.

За словами генерального директора Ambire Іво Георгієва, після халвінгу зазвичай настає короткострокова стагнація цін, але цей цикл може бути іншим завдяки затвердженню біткоїн-ETF:

«Цей халвінг відрізняється тим, що BTC отримав інституційне схвалення у вигляді ETF, тому за ним стежить набагато більше роздрібної торгівлі та інституцій. Зараз це не відбувається на задньому плані, як це було раніше».

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що відбувалось з курсом цього тижня

14 квітня курс біткоїна у моменті упав до $62 000 внаслідок збройної атаки Ірану на Ізраїль. Військові дії традиційно сприймаються як джерело додаткових ризиків і макроекономічної нестабільності, тому інвестори тимчасово скоротили попит на високоризикові активи.

Однак, згідно з показниками цього бичачого циклу, поточна корекція не виходить за межі загального патерну.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024