Біткоїн може зрости до $140 000 за три місяці

Біткоїн може зрости до $140 000 за три місяці

Технічний аналіз на основі ліній Болінджера свідчить про значний потенціал цифрового активу.

Курс біткоїна може подвоїтися у найближчі три місяці та досягти $140 000. Про це повідомляє CryptoIntelligence із посиланням на біткоїн-аналітика TechDev.

Історичні дані свідчать, що схожа цінова динаміка BTC призводила до тестування верхньої лінії Болінджера протягом декількох місяців. Якщо цей патерн повториться, то вже у липні біткоїн може досягти $140 000.

Позитивний вплив халвінгу, який, як правило, відчувається не відразу, а з певним лагом також робить таке припущення більш ймовірним. Але багато також залежатиме від попиту з боку інституціоналів та китів у середньостроковій перспективі.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що таке лінії Болінджера

Лінії (смуги) Боллінджера – це інструмент технічного аналізу, розроблений Джоном Боллінджером у 1980-х роках. Вони складаються з простої ковзної середньої (SMA) у центрі, яка супроводжується двома смугами, розташованими вище і нижче SMA. Лінії засновані на стандартних відхиленнях ціни базового активу.

Середня лінія зазвичай являє собою 20-денну просту ковзну середню (хоча період може бути скоригований залежно від уподобань або торгової стратегії). Верхня смуга зазвичай встановлюється на два стандартних відхилення вище SMA. Нижня смуга аналогічно розташовується на два стандартних відхилення нижче SMA.

Інші прогнози

Засновник інвестиційної компанії Skybridge Capital Ентоні Скарамуччі очікує, що ціна біткоїна у поточному циклі досягне $170 000. Експерт відзначає вплив схвалених Комісією з цінних паперів та бірж (SEC) спотових біткоїн-ETF. А гендиректорка ARK Invest Кеті Вуд прогнозує досягнення біткоїном $1 млн до кінця цього десятиліття.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024