Аналітики побачили привід для купівлі BTC

Аналітики побачили привід для купівлі BTC

На ринку біткоїн-ф’ючерсів спостерігаються бичачі сигнали.

Ф'ючерсні ринки біткоїна вказують на потенційну можливість для купівлі BTC, оскільки рекордні ставки фінансування свідчать про сильні бичачі настрої. Про це повідомляє Cointelegraph.

Аналітики CryptoQuant вважають, що поточні цінові коливання активу викликані впливом інституційних гравців. Досить імовірно, що короткострокова корекція на ринку ще не завершена. Вони вважають, що ймовірним сценарієм є подальше зниження до $60 000.

Аналітики побачили привід для купівлі BTC
Динаміка ставок фінансування на біткоїн. Джерело: CryptoQuant.

Проте потім курс біткоїна має повернутися до зростання та може оновити історичний максимум. Досить імовірним є ціновий рух до $80 000 ще до халвінгу. На подальшу динаміку впливатимуть здебільшого фундаментальні чинники.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Що таке ставки фінансування

Ставки фінансування – це періодичні платежі, якими обмінюються довгі та короткі трейдери на ф'ючерсних ринках. Ці платежі базуються на різниці між ціною ф'ючерсного контракту і спот-ціною базового активу (в цьому випадку – біткоїна).

Якщо ф'ючерсна ціна торгується вище спотової ціни, довгі трейдери платять коротким ставку фінансування, і навпаки. Ці платежі допомагають забезпечити вирівнювання ф'ючерсної ціни з ціною спот і запобігти значним відхиленням між ними. Високі ставки фінансування свідчать про сильні бичачі настрої серед трейдерів.

Ф’ючерси на волатильність

Окрім традиційних ф’ючерсів (орієнтованих на майбутню ціну активу), існують також ф’ючерси на волатильність. Зокрема платформа деривативів Bitfinex Derivatives запустила торгівлю безстроковими ф'ючерсними контрактами. Вони засновані на індексах Volmex Implied Volatility та Bitcoin Implied Volatility. Індекси відстежують 30-денну очікувану волатильність опціонних контрактів на BTC.

Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Урядове розслідування показало, що компанії заборгували державі $90 млн. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Активність навколо проєкту підштовхнула комісію за транзакції в мережі Біткоїна до $12,17. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Binance хоче повернутися до Індії Binance хоче повернутися до Індії До заборони Binance у країні вона займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд. Володимир Гришенко 18 квітня 2024