Bitfinex додала ф'ючерси на волатильність біткоїна

Bitfinex додала ф'ючерси на волатильність біткоїна

Нові контракти базуються на індексах Volmex Implied Volatility та Bitcoin Implied Volatility.

Біржа Bitfinex у відповідь на зростання цінових коливань вирішила розширити торгові інструменти, ввівши ф'ючерси на волатильність біткоїна. Про це повідомляє Cointelegraph.

Платформа деривативів Bitfinex Derivatives, яку надає компанія iFinex Financial, запустила торгівлю новими безстроковими ф'ючерсними контрактами. Вони засновані на індексах Volmex Implied Volatility та Bitcoin Implied Volatility. Індекси відстежують 30-денну очікувану волатильність опціонних контрактів на BTC.

«Створення цих індексів дозволяє нашим клієнтам не лише відслідковувати, а й торгувати очікуваною волатильністю біткоїна у простому безстроковому форматі», – сказав голова відділу деривативів Bitfinex Джаг Кунер.

Безстрокові ф'ючерси, також відомі як безстрокові свопи або вічні контракти, є типом деривативного контракту, який дозволяє трейдерам спекулювати на майбутній ціні активу без дати закінчення терміну дії.

За словами Кунера, безстрокові ф'ючерси є «найзручнішим інструментом у криптопросторі», оскільки інші контракти спираються на дати.

Кунер зазначив, що нові торгові інструменти з'явилися у відповідь на те, що ціна біткоїна досягла нових історичних максимумів, що, своєю чергою, спровокувало волатильність на ринку.

Що таке ф'ючерси на волатильність

Ф'ючерси на волатильність – це фінансові інструменти, що дозволяють трейдерам заробляти на зміні волатильності, а не на напрямку руху цін базових активів, таких як біткоїн.

Ці контракти базуються на індексах волатильності, які відображають очікувані коливання ринку в майбутньому та вимірюються на основі цін опціонів чи ф'ючерсів. Щодо ринку цифрових валют ф'ючерси на волатильність біткоїна дозволяють інвесторам торгувати на очікуваннях зміни волатильності біткоїна незалежно від того, збільшується вона чи зменшується. Це надає унікальні можливості для хеджування та спекуляції, здебільшого в умовах ринкової невизначеності або коли очікується значна зміна цін на біткоїн, дозволяючи трейдерам отримувати прибуток з ринкової динаміки, навіть якщо вони не можуть точно передбачити напрямок руху ціни базового активу.

Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Торгівля та інвестиції в біткоїн можуть бути чудовим способом заробити або примн...
Ігор Королишин 04 квітня 2023

на біткоїн у Бразилії

Сукупний відкритий інтерес щодо ф'ючерсів на біткоїн у світі останнім часом активно зростає, і дедалі більше компаній отримують дозволи від регуляторів на запуск цих інструментів. Одним із останніх отримав дозвіл бразильський біржовий оператор B3. Попередньо торги новим біткоїн-продуктом мають розпочатися 17 квітня.

Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Урядове розслідування показало, що компанії заборгували державі $90 млн. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Активність навколо проєкту підштовхнула комісію за транзакції в мережі Біткоїна до $12,17. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Binance хоче повернутися до Індії Binance хоче повернутися до Індії До заборони Binance у країні вона займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд. Володимир Гришенко 18 квітня 2024