У Бразилії запускають ф'ючерси на біткоїн

У Бразилії запускають ф'ючерси на біткоїн

Попередньо торги новим продуктом мають розпочатися 17 квітня.

Бразильський біржовий оператор B3 отримав дозвіл регулятора цінних паперів країни на запуск ф'ючерсів на біткоїн. Про це повідомляє Reuters.

Попередньо торги новим біткоїн-продуктом мають розпочатися 17 квітня, проте представники В3 зазначають, що офіційна дата запуску може змінитися.

У заяві компанії також наголошується, що ф'ючерси на біткоїн будуть прив'язані до Nasdaq Bitcoin Reference Price, а вартість кожного контракту становитиме 10% від ціни біткоїна у бразильських реалах.

«Цей запуск задовольняє попит на дериватив, який дозволяє хеджувати коливання ціни біткоїна або непрямо інвестувати в цей актив», – заявив керівник відділу своп-курсів та валютних продуктів B3 Феліппе Гонкальвес.

Він додав, що ф'ючерсний контракт матиме фінансовий розрахунок, без купівлі чи продажу реального біткоїна.

Що таке біткоїн-ф'ючерс

Ф'ючерси на біткоїн – це стандартизовані контракти, що торгуються на регульованих біржах, які зобов'язують покупця придбати, а продавця – продати біткоїн за наперед визначеною ціною на певну дату в майбутньому.

Ці фінансові інструменти дозволяють інвесторам спекулювати на змінах ціни біткоїна без потреби прямого володіння самим активом. Ф'ючерси на біткоїн надають можливості для хеджування ризиків, дозволяючи поточним власникам біткоїнів захищатись від його волатильності.

Вони також відкривають ринок біткоїна для ширшого кола інституціональних інвесторів, які можуть бути зацікавлені в ньому, але підпорядковуються жорстким інвестиційним обмеженням або віддають перевагу більш традиційним фінансовим інструментам. Таким чином, ф'ючерси на біткоїн слугують мостом, що поєднує ринок цифрових активів із традиційними фінансовими системами, і відіграють важливу роль в інтеграції біткоїна в ширший фінансовий ландшафт.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Регулювання у Бразилії

29 листопада бразильський парламент затвердив нові правила прибуткового податку, згідно з якими жителі країни мають сплачувати до 15% податку з доходів, отриманих від операцій з біткоїнами та криптовалютами, що зберігаються на біржах за межами країни.

За рахунок нових податків у 2024 році уряд сподівається зібрати 20,3 млрд бразильських реалів ($4 млрд).

Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Урядове розслідування показало, що компанії заборгували державі $90 млн. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Активність навколо проєкту підштовхнула комісію за транзакції в мережі Біткоїна до $12,17. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Binance хоче повернутися до Індії Binance хоче повернутися до Індії До заборони Binance у країні вона займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд. Володимир Гришенко 18 квітня 2024