Спливають біткоїн-опціони на $3,7 млрд

Спливають біткоїн-опціони на $3,7 млрд

Співвідношення пут/кол для BTC схиляє ринок до бичачого тренду.

В останню п'ятницю цього місяця, 23 лютого, спливає термін дії опціонів на біткоїн на суму $3,7 млрд, що може відчутно вплинути на ринок. Відповідні дані надає сервіс Deribit.

Зазначається, що опціони на загальну суму $3,7 млрд для BTC характеризуються значним відкритим інтересом – 71 340 контрактів на кол і пут. Співвідношення пут/кол для BTC становить 0,76, що свідчить про те, що на 76 опціонів пут припадає 100 опціонів кол. Це співвідношення схиляє до бичачих настроїв, що підкріплюється «максимальною больовою точкою» на рівні $47 000. За цією позначкою значний відкритий інтерес щодо опціонів кол знаходиться між цінами виконання від $53 000 до $60 000.

Якщо ціна залишиться вище $51 000, може відбутися зниження співвідношення пут/кол, оскільки трейдери можуть вибрати більше кол, чекаючи на подальші бичачі тенденції.

Що таке біткоїн-опціони

Біткоїн-опціони – це похідні фінансові інструменти, які дають інвесторам право, але не зобов'язання купити або продати біткоїн за заздалегідь визначеною ціною протягом певного часового проміжку або на певну дату.

Ці інструменти дозволяють трейдерам спекулювати на зміні ціни біткоїна, захищатися від її коливань і розробляти складні торгові стратегії, використовуючи різні типи опціонів, такі як кол (право на купівлю) і пут (право на продаж). Біткоїн-опціони мають високий рівень ризику та складності, оскільки їхня вартість залежить не тільки від поточної ціни біткоїна, а й від волатильності ринку, часу до експірації та інших факторів.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Ситуація з курсом BTC

Під час активного припливу коштів у ETF курс біткоїна минулого тижня (9–16 лютого) зріс на більш ніж 12%, до позначки $51 900. Основним драйвером попиту на BTC на ринку став біржовий фонд компанії BlackRock, який вже накопичив понад 100 000 BTC.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024