Майкл Сейлор пояснив, чому подорожчав біткоїн

Майкл Сейлор пояснив, чому подорожчав біткоїн

Курс BTC піднявся через накопичення біржових ETF-фондів, що вплинуло на зростання дисбалансу між пропозицією та попитом.

Запуск біржових біткоїн-фондів підштовхує курс цифрового активу, оскільки існує величезний дисбаланс у пропозиції та майже десятирічний відкладений попит на доступний для роздрібної торгівлі BTC-продукт. Про це заявив співзасновник та виконавчий голова ради директорів компанії MicroStrategy Майкл Сейлор в ефірі CNBC.

«Попит на біткоїн, що надходить у ці ETF, у десять разів більший, ніж пропозиція, що надходить від звичайних продавців – майнерів. Десять років люди чекали на ці ETF, і нарешті головні інвестори отримали доступ до біткоїна, і я думаю, що саме це стало причиною різкого зростання капіталу в цьому класі активів», – сказав він.

На його думку, біткоїн має попит, тому що він «не корелює з традиційними ризиковими активами та не схильний до ризику, пов'язаного з якоюсь країною чи компанією, з конкурентами за результатами квартального циклу виробництва, з погодою, війною, базою співробітників або ланцюжком постачань».

Плани на майбутнє

За словами Сейлора, MicroStrategy проведе ребрендинг і стане компанією з розроблення інфраструктури для Біткоїна, що відображає її стратегію з накопичення більшої кількості BTC та сприяння зростанню мережі головного цифрового активу.

«Це природне рішення для нас, враховуючи успіх нашої Біткоїн-стратегії та наш унікальний статус найбільшої у світі публічної компанії – власника біткоїна», – сказав він.

Модель MicroStrategy забезпечує більшу гнучкість, ніж інвестиційний траст, дозволяючи компанії розробляти програмне забезпечення, генерувати грошові потоки, використовуючи ринок капіталу, накопичувати біткоїни для своїх акціонерів та сприяти розвитку мережі.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що відбувається з курсом

12 лютого курс біткоїна вперше за два роки перевищив позначку в $50 000. Головний цифровий актив вкотре підтвердив свій статус засобу збереження вартості та резервного активу. Понад те, останніми тижнями зріс попит на акції біржових фондів на його основі. Нині він у багато разів перевищує видобуток монет майнерами.

Morgan Stanley має плани на біткоїн-ETF Morgan Stanley має плани на біткоїн-ETF Банківський гігант зараз проводить юридичні консультації щодо вирішення цього питання. Володимир Гришенко 29 лютого 2024
Влада США перемістила майже $1 млрд у BTC Влада США перемістила майже $1 млрд у BTC Ці біткоїни було конфісковано у межах справи біржі Bitfinex. Володимир Гришенко 29 лютого 2024
На вершині Евересту хочуть розгорнути прапор із Біткоїном На вершині Евересту хочуть розгорнути прапор із Біткоїном 23-річний біткоїнер планує таким чином звернути увагу на нерівність у доступі до фінансової освіти. Володимир Гришенко 29 лютого 2024