Glassnode виявила ознаки бичачого ринку

Glassnode виявила ознаки бичачого ринку

Блокчейн-індикатори свідчать про ймовірний перехід до фази стрімкого зростання курсу активу вже найближчим часом.

Ончейн-індикатори, що оцінюють вартість біткоїна, досягли зони високого ризику, що свідчить про потенційний початок бичачого ринку. Про це повідомляє аналітична компанія Glassnode.

Представники платформи підкреслили, що ключовий індикатор, який оцінює довгострокову вартість біткоїна відносно його ринкової вартості, перевищив поріг середнього ризику. Тепер він міцно закріпився в зоні високого ризику.

Glassnode виявила ознаки бичачого ринку
Динаміка індикатору ринкового ризику. Джерело: Glassnode.

Такий рівень зазвичай асоціюється з ранніми фазами бичачого ринку біткоїна і сигналізує про те, що довгострокові інвестори отримують значні нереалізовані прибутки. Дана ситуація створюватиме передумови для входу в ринок нових інвесторів.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що таке MVRV-індикатори

Індикатор ринкової вартості монет у довгострокових власників до реалізованої вартості (MVRV) порівнює ринкову вартість біткоїна з його реалізованою вартістю. Він має на меті визначити, чи є біткоїн переоціненим або недооціненим порівняно з його «справедливою вартістю».

Glassnode визначив сім з десяти показників, як такі, що мають високий або дуже високий рейтинг ризику. Попри значне зростання курсу BTC, платформа зазначила, що рівень реалізованого прибутку інвесторів був мінімальним, що свідчить про значний потенціал для зростання на ринку.

Динаміка курсу біткоїна

Після нетривалої корекції та «продажу на новинах» після схвалення заявок на спотові біткоїн-ETF, головний цифровий актив поновив своє зростання. Минулого тижня курс зріс майже на 10% й перевищив кілька важливих рівнів опору. Наразі біткоїн торгується вище за $48 000.

Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Серед усіх поданих декларацій на частку співробітників поліції та прокуратури припадає понад 22%. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
MicroStrategy придбала ще 3000 BTC MicroStrategy придбала ще 3000 BTC Усього компанії вдалося накопичити 193 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу Одним із факторів ризику стала триваюча світова криза, пов'язана з виробництвом і доставкою чипів для «асіків». Володимир Гришенко 26 лютого 2024