Glassnode виявила ознаки бичачого ринку

Glassnode виявила ознаки бичачого ринку

Блокчейн-індикатори свідчать про ймовірний перехід до фази стрімкого зростання курсу активу вже найближчим часом.

Ончейн-індикатори, що оцінюють вартість біткоїна, досягли зони високого ризику, що свідчить про потенційний початок бичачого ринку. Про це повідомляє аналітична компанія Glassnode.

Представники платформи підкреслили, що ключовий індикатор, який оцінює довгострокову вартість біткоїна відносно його ринкової вартості, перевищив поріг середнього ризику. Тепер він міцно закріпився в зоні високого ризику.

Glassnode виявила ознаки бичачого ринку
Динаміка індикатору ринкового ризику. Джерело: Glassnode.

Такий рівень зазвичай асоціюється з ранніми фазами бичачого ринку біткоїна і сигналізує про те, що довгострокові інвестори отримують значні нереалізовані прибутки. Дана ситуація створюватиме передумови для входу в ринок нових інвесторів.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що таке MVRV-індикатори

Індикатор ринкової вартості монет у довгострокових власників до реалізованої вартості (MVRV) порівнює ринкову вартість біткоїна з його реалізованою вартістю. Він має на меті визначити, чи є біткоїн переоціненим або недооціненим порівняно з його «справедливою вартістю».

Glassnode визначив сім з десяти показників, як такі, що мають високий або дуже високий рейтинг ризику. Попри значне зростання курсу BTC, платформа зазначила, що рівень реалізованого прибутку інвесторів був мінімальним, що свідчить про значний потенціал для зростання на ринку.

Динаміка курсу біткоїна

Після нетривалої корекції та «продажу на новинах» після схвалення заявок на спотові біткоїн-ETF, головний цифровий актив поновив своє зростання. Минулого тижня курс зріс майже на 10% й перевищив кілька важливих рівнів опору. Наразі біткоїн торгується вище за $48 000.

Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд До Квон зміг досягти принципової угоди з американським регулятором. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Команда нинішнього президента США, ймовірно, хоче поповнити свій бюджет коштом Біткоїн-спонсорів. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Аналітики не виключають, що це може бути ознакою чергового бичачого ралі. Володимир Гришенко 13 червня 2024