Інвестори розділилися в думці, яким буде курс біткоїна

Інвестори розділилися в думці, яким буде курс біткоїна

Частина з них вірить у падіння BTC нижче за $20 000, проте є й ті, хто передбачає зростання активу до $75 000.

Багато роздрібних інвесторів вважають, що до кінця року курс біткоїна впаде нижче за $20 000. Про це свідчать результати опитування компанії Deutsche Bank Research, передає Bloomberg.

Інвестори розділилися в думці, яким буде курс біткоїна
Результати опитування. Джерело: Deutsche Bank Research.

Так, більше третини опитаних вважають, що біткоїн впаде нижче за $20 000 до січня наступного року. Проте близько 15% опитаних очікують, що до кінця року ціна перебуватиме в діапазоні від $40 000 до $75 000.

Галас навколо довгоочікуваного запуску спотових біткоїн-фондів ETF 11 січня короткостроково призвів до зростання ціни активу до $49 000, що є найвищим показником з березня 2022 року. Але потім ціна активу знизилася більш ніж на 20%, становивши близько $39 000 станом на вівторок, 23 січня.

На думку аналітиків Deutsche Bank Research Маріон Лабур та Кессіді Ейнсворт-Грейс, нові спотові біткоїн-фонди мають розширити інституціоналізацію біткоїна. Однак сьогодні більшість потоків у ETF походить від роздрібних інвесторів.

В опитуванні, проведеному з 15 по 19 січня, взяли участь 2000 осіб у США, Великій Британії та країнах Євросоюзу. У Deutsche Bank Research цікавилися їхньою думкою про майбутню ціну та можливу волатильність біткоїна.

Що впливає на курс BTC

На курс біткоїна негативно впливає масовий розпродаж активів з боку великих власників. Так, за останні два тижні біткоїн-кити позбулися 70 000 BTC, що еквівалентно $3 млрд.

Також великий розпродаж біткоїнів влаштувала компанія Grayscale. Загалом інвестори продали акції Grayscale Bitcoin Trust на суму понад $2 млрд з моменту їхнього перетворення на біржовий фонд.

Крім того, багато монет продали майнери. 17 січня за добу їхні запаси знизилися на 10 000 BTC, що становить приблизно $450 млн за поточними цінами. Історично майнери продають монети, щоб поповнити оборотні фонди або отримати вищі ціни під час ралі.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Прогнози щодо курсу

Попри поточний стан з курсом, засновник і генеральний директор SkyBridge Capital Ентоні Скарамуччі вважає, що загальна ринкова капіталізація біткоїна може зрости більш ніж у 13 разів. На його думку, позитивно на курсі BTC позначиться залучення до процесу компаній з Волл-стріт.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024