Тім Дрейпер чекає на біткоїн по $250 000

Тім Дрейпер чекає на біткоїн по $250 000

Інвестор упевнений, що курс BTC досягне нових висот уже 2024 року.

Курс біткоїна наступного року досягне позначки в $250 000. Відповідний прогноз зробив венчурний капіталіст Тім Дрейпер, передає Bitcoin.com.

Експерт зазначив, що дотримується свого попереднього прогнозу, який він зробив, коли біткоїн ще торгувався по $4000.

«Я, як і раніше, вірю, що BTC досягне $250 000 у найближчому майбутньому й навіть перевищить цю цифру. Думаю, у новому році ми всі станемо свідками цього. Просто біткоїн трохи затримується через страхи закостенілого уряду США», – заявив інвестор.

Дрейпер зізнався, що є шанувальником смарт-контрактів. Він чекає моменту, коли всі гроші можна буде інвестувати в біткоїн, а також сплачувати всім співробітникам і постачальникам у BTC, зокрема й податки. Смарт-контракти допоможуть все це врахувати та перевірити без залучення бухгалтера, аудитора, трансферного агента чи фахівця з податкового права. У цій новій економіці буде набагато менше проблем і розбіжностей, упевнений Дрейпер.

Хто такий Тім Дрейпер

Тім Дрейпер – відомий американський інвестор, засновник венчурної капітальної фірми Draper Fisher Jurvetson (DFJ). Він має авторитет в інвестиційному світі за свою здатність проникливо оцінювати перспективні стартапи та технології на ранній стадії їхнього розвитку.

Дрейпер також відомий своїм ентузіазмом щодо Біткоїна та блокчейну, активно інвестуючи та виступаючи на підтримку цих технологій. Він набув популярності в Біткоїн-спільноті після купівлі великої кількості BTC на аукціоні, який проводиться американським урядом, що було пов'язано із закриттям даркнет-маркетплейсу Silk Road.

Дрейпер також відомий своїми амбітними прогнозами щодо майбутньої вартості біткоїна, а також підтримкою та просуванням інноваційних стартапів у різних секторах, включаючи технології, освіту та охорону здоров'я.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Попередні прогнози Дрейпера

Тім Дрейпер прогнозує, що вже в найближчому майбутньому зросте кількість держав, які визнали біткоїн, а роль центральних банків неухильно знижуватиметься.

Також він пояснив, чому централізація шкодить різним проєктам. Мільярдер наголосив, що багато криптовалют виявилися нежиттєздатними, оскільки були прив'язані до однієї людини.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Ралі біткоїна, MicroStrategy поповнює запаси BTC, гіганти з Волл-стріт зацікавилися біткоїн-ETF, Сноуден розповів про таємну купівлю урядом BTC, в Україні біткоїнам віддають перевагу правоохоронці, влада США перемістила BTC на $1 млрд, Hut 8 розширює бізнес у Техасі. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна На думку аналітиків, така ситуація може бути пов'язана з майбутнім халвінгом. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Інвестори вивели із фонду GBTC майже $600 млн, що безпосередньо вплинуло на ринок. Володимир Гришенко 01 березня 2024