Дрейпер упевнений, що дедалі більше країн переходитимуть на BTC

Дрейпер упевнений, що дедалі більше країн переходитимуть на BTC

Бізнесмен також зазначив нежиттєздатність національних валют і зниження ролі центробанків.

У майбутньому зросте кількість держав, які визнали біткоїн, а роль центральних банків знижуватиметься. Про це заявив мільярдер Тім Дрейпер під час форуму Digital Bridge 2023 в Астані, повідомляє EL.kz.

За його словами, центробанки контролюють переміщення коштів та стежать за грошовими операціями. Він не виключив, що люди у майбутньому вимагатимуть зменшити цей контроль. До того ж завжди є ті, хто не користується банківськими послугами, а будує свою економіку через Біткоїн. Тому в перспективі центробанки зменшать свою роль, тоді як кількість держав, які офіційно визнають біткоїн, зростатиме.

«Біткоїн не може ухилятися від сплати податків під час використання, платежі здійснюються автоматично. З цієї причини моя думка про біткоїни досить оптимістична», – зазначив Дрейпер.

Також він пояснив, чому централізація шкодить різним проєктам. Мільярдер наголосив, що багато криптовалют виявилися нежиттєздатними, оскільки були прив'язані до однієї людини.

«Національні валюти також централізовані. Відповідно, залежать від політичних сил. Біткоїн децентралізований і відкритий. Загалом він міг би значно поліпшити наше життя», – сказав Дрейпер.

Хто такий Тім Дрейпер

Тім Дрейпер – мільярдер і власник венчурної компанії Draper Fisher Jurvetson, яка працює на ринку з 1985 року. Його фірма має філії у 26 найбільших технологічних центрах по всьому світу. За час своєї діяльності Тім Дрейпер інвестував у 116 компаній, серед яких такі відомі проєкти, як Skype, Hotmail та Tesla.

Він широко відомий в інвестиційній спільноті завдяки своєму ставленню до Біткоїна та його прогнозів щодо майбутньої ціни на цей актив. Дрейпер був одним із перших, хто дізнався про потенціал біткоїна і почав інвестувати в нього, коли більшість традиційних фінансистів та інвесторів ставилися до цифрового активу скептично.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Прогнози Тіма Дрейпера

Тім Дрейпер в одному зі своїх останніх прогнозів заявив, що біткоїн подорожчає до $250 000. Він також розкритикував політику американської влади, яка ведеться проти цифрових активів.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024